وزیر صنعت:

كمبود مواد غذایی نداریم

كمبود مواد غذایی نداریم

گل چرم: وزیر صنعت، معدن و تجارت از وجود ذخایر اقلام غذایی و سایر كالاها و مایحتاج عمومی به اندازه كافی در كشور اطلاع داد.به گزارش گل چرم به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، رضا رحمانی از ذخایر اقلام كالایی و مایحتاج عمومی در كشور اطلاع داد و اظهار داشت: مردم به هیچ وجه نگران كمبود اقلام غذایی مورد نیاز خود نباشد؛ چون كه ذخایر كالایی به حد كافی بوده و هست.
وی خاطرنشان كرد: چون سال قبل تولید كشور رونق خوبی داشت و در این ایام كه واحدهای تولید كننده اقلام ضروری و همینطور بهداشتی مورد نیاز مردم به صورت شبانه روزی فعال هستند؛ بنابراین در تأمین كالا هیچ مشكلی نداریم.
رحمانی اضافه كرد: با تمهیدات اتحاذ شده واحدهای صنفی عرضه كننده اقلام ضروری مردم، همچون فروشگاه های مواد غذایی، سوپرماركت ها، نانوایی ها، میوه فروشی ها و…، هیچ گونه محدودیت فعالیتی نخواهند داشت و دایر خواهند بود.
وزیر صنعت، معدن و تجارت اجرای طرح اعمال محدودیت فعالیت صنوف غیر ضرور را گامی مثبت در كنترل، شیوع و انتقال بیماری كرونا در سطح كشور دانست و از واحدهای صنفی موجود در سطح كشور خواست تا همكاری لازم را با مسؤلان ذی ربط داشته باشند.

1399/01/09
23:39:12
5.0 / 5
4980
تگهای خبر: تولید , فروش , كالا , وزارت صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
گل چرم