رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز:

كارت های بازرگانی بازنگری می شوند

كارت های بازرگانی بازنگری می شوند

گل چرم: رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز اظهار داشت: وضعیت تمام كارت های بازرگانی صادرشده در استان مجدداً بررسی می گردد.


جهانگیر شاهمرادی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا اظهار نمود: وضعیت كارت های بازرگانی كه از گذشته تابحال در استان صادر شده اند مورد بازنگری و بررسی دوباره قرار می گیرد. با این اقدام زمینه ای فراهم می گردد تا فقط فعالان واقعی دارای سابقه تجارت یا پروانه تولید بتوانند از كارت بازرگانی استفاده كنند.
وی توضیح داد: علاوه بر این با این بازنگری مجدد، از اقداماتی چون اجاره كارت ها هم جلوگیری می گردد و بدین سان حق و حقوق دولت هم پایمال نخواهد شد.
وی ابراز كرد: در گذشته با استفاده از یك كارت ملی یا پروانه تولید برای متقاضیان كارت بازرگانی صادر می شد ولی هم اكنون نظارت ها دقیق تر شده و مدارك و استعلاماتی به شرایط افزوده شده كه به طور واضح مشخص شود كارت بازرگانی به چه منظور و در كدام قسمت مقرر است استفاده گردد.
شاهمرادی اضافه كرد: طبق ضوابط جدید صاحبان كارت های بازرگانی به هیچ وجه حق اجاره كارت خود به دیگری را ندارند و درصورت انجام این كار ملزم به پرداخت دیون دولتی خواهند شد. با بررسی دوباره كارت ها، تمامی كارت های فاقد شرایط لازم تعلیق یا ابطال خواهند شد.1397/07/03
14:58:04
0.0 / 5
5092
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
گل چرم