رئیس دفتر روحانی از قهرمانان گم نام كرونا قدردانی نمود

رئیس دفتر روحانی از قهرمانان گم نام كرونا قدردانی نمود

به گزارش گل چرم رئیس دفتر رئیس جمهوری با تاكید بر اینكه پزشكان، پرستاران و دیگر اعضای خانواده بزرگ بهداشت و درمان سربازان خط مقدم مبارزه با كرونا هستند اما این مبارزه قهرمانان دیگری هم دارد، اظهار داشت: ملت و دولت ایران قدردان خدمات و فداكاری های قهرمانان گم نام كرونا هستند.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در اینستاگرام در مطلبی با عنوان «قهرمانان گم نام کرونا...» نوشت:
«مبارزه با کرونا قهرمانان پرشماری دارد. پزشکان، پرستاران و دیگر اعضای خانواده بزرگ بهداشت و درمان سربازان خط مقدم اند اما این مبارزه قهرمانان دیگری هم دارد که نباید تشکر و قدردانی از آنها را فراموش کنیم؛ کارگران و کشاورزان عزیزی که سنگر تولید را رها نکردند تا معیشت و امنیت غذایی مردم در این روزهای سرنوشت ساز لطمه نبیند، پاکبانان زحمتکش شهرداری که نظافت عمومی شهرها را حفظ کردند، خبازان عزیزی که به رغم مخاطرات، شغل پربرکت خودرا با دلسوزی انجام دادند تا سفره ایرانیان خالی از نان نشود، کارکنان و رانندگان سیستم حمل و نقل عمومی دولتی و بخش خصوصی، فروشندگان و کارکنان فروشگاه های زنجیره ای، سوپرمارکت ها، میوه فروشی ها، قصابی ها و سایر واحدهای صنفی که فعالیت شان برای تامین مایحتاج زندگی مردم لزوم داشت، کارکنان شبکه بانکی کشور، کارکنان صنعت آب و برق و گاز و سایر خدمات عمومی، کارکنان و رانندگان سیستم توزیع مایحتاج عمومی و....
لیست قهرمانان گم نام مبارزه با کرونا بیش از اینها قابل ادامه دادن است. دست تک تک شان را به گرمی می فشارم و به آنها می گویم: ملت و دولت ایران قدردان خدمات و فداکاری های شما هستند.»
منبع:

1399/03/09
09:57:54
5.0 / 5
3150
تگهای خبر: تولید , خدمات , سفر , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
گل چرم