وعده پوتین برای پشتیبانی از شركت های تحریم شده روسیه

وعده پوتین برای پشتیبانی از شركت های تحریم شده روسیه

گل چرم: رئیس جمهور روسیه به بنگاه های تجاری این كشور وعده داد دولت این كشور از آنها در مقابل فشار تحریمی غرب محافظت خواهدنمود.


به گزارش گل چرم به نقل از راشاتودی، ولادمیر پوتین كه در جمع رهبران تجاری روسیه حضور یافته بود به آنها اطمینان داد در شرایطی كه دشمن اقداماتش را در پشت پرده سیاسی پیش می برد، بر روی كمك و حمایت دولت از خود حساب كنند. وی اظهار داشت: پشتیبانی از كسب و كارهای داخلی و افزایش ظرفیت های داخلی اقتصاد روسیه یكی از مهم ترین وظایف دولت این كشور است خصوصاً حالا كه شركت های روسی با محدودیت های جدی خارجی مواجه گشته اند.
پوتین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تحریم های غرب اظهار داشت: كرملین این اقدام را در امتداد رقابت ناجوانمردانه آنها برای حذف رقیبان روسی خود و سلطه بر بازارها ارزیابی می نماید. وی ادامه داد: روسیه برای مقابله با تحریم های اقتصادی، باید توسعه صنعتی و پایه علمی خودرا تقویت كند. وی وعده داد دولت به پشتیبانی از صادركنندگان خصوصاً در بخش غیرنفتی نظیر محصولات با فناوری بالا و كشاورزی ادامه دهد.
پوتین در اختتام اضافه كرد: البته این بدان معنا نیست كه مسكو می خواهد دور خودرا حصار بكشد و این كشور آماده همكاری اقتصادی با دیگر كشورها است.



1397/10/06
14:02:02
5.0 / 5
5272
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
گل چرم