گسترش همكاری دانشگاه علم و صنعت با ایران خودرو

گسترش همكاری دانشگاه علم و صنعت با ایران خودرو

به گزارش گل چرم تفاهم نامه همكاری دانشگاه علم و صنعت ایران و شركت ایران خودرو، توسط دكترجبارعلی ذاكری رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران و دكتر مقیمی مدیرعامل ایران خودرو به امضا رسید.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، در این مراسم که در محل شرکت ایران خودرو برگزار شد، با عنایت به تجربیات دانشگاه در حوزه خودرو، تفاهم نامه همکاری در زمینه های توسعه پلت فرم ملی جدید خودرو؛ زنجیره دستیابی به دانش فنی و تولید قطعات خودرو و لجستیک و زنجیره تأمین بین دانشگاه علم و صنعت ایران و شرکت ایران خودرو به امضا رسید.

در جلسه امضای تفاهم نامه، دکترذاکری با اشاره به اینکه تفاهم نامه مذکور، مقدمه ای برای همکاریهای مشترک برای توسعه صنعت خودروسازی در شرایط خاص کشور است، اظهار داشت: دانشکده مهندسی خودرو باید هاب ارتباط دانشکده ها و صنعت خودروسازی باشد و با تعاملات خود، نقش آفرین ارتقای صنعت خودرو در کشور شود.

دکترمقیمی مدیرعامل شرکت ایران خودرو هم با ابراز امیدواری از اینکه امضای این تفاهم نامه، مایه خیر هم برای دانشگاه و هم برای صنعت خودروی کشور باشد، ضمن تصریح بر شکل گیری هرچه سریعتر کمیته مشترک و کمیته راهبردی، از پیگیری های انجام شده برای امضای تفاهم نامه از هر دو مجموعه قدردانی نمود.

بر مبنای اعلام وزارت عوم، در پایان، تفاهم نامه همکاری دانشگاه علم و صنعت ایران و ایران خودرو توسط دکتر ذاکری و دکتر مقیمی به امضا رسید و تبادل شد.
1399/05/04
14:07:19
5.0 / 5
2559
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
گل چرم