با امضای تفاهم نامه ای محقق می شود

استفاده از دانش بنیان ها و استارپاپ ها برای نفوذ فناوری در شهرك های صنعتی

استفاده از دانش بنیان ها و استارپاپ ها برای نفوذ فناوری در شهرك های صنعتی

گل چرم: با امضای تفاهم نامه همكاری میان معاونت علمی و فناری ریاست ‎جمهوری و سازمان صنایع كوچك و شهرك های صنعتی ایران از ظرفیت های استارتاپ ها و شركت های دانش بنیان برای نفوذ فناوری در شهرك های صنعتی استفاده می شود.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، به منظور هم­ افزایی و توسعه همکاری­ ها، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان صنایع کوچک و شهرک ­های صنعتی ایران با هدف شکل گیری و توسعه کسب و کارهای نوین، در روز ملی صنایع کوچک، تفاهم­ نامه همکاری امضا کردند.
این تفاهم نامه بمنظور توسعه و نفوذ فناوری ­های نوین در میان صنایع کوچک و متوسط در سطح کشور و ارتقاء سطح فنی و کیفی در محصولات و خدمات فنی و تخصصی به امضاء رسید. ایجاد بسترهای لازم برای توسعه زیرساخت­ های مورد نیاز نوآوری در سطح کشور و بهبود فضای کسب و کار، یکی دیگر از اهداف این موافقت نامه بود.
برمبنای اعلام معاونت علمی، بهره ­گیری از ظرفیت­ های طرفین برای تقویت و توسعه زیرساخت مورد نیاز مراکز نوآوری و مراکز فنی تخصصی، بهره ­گیری از ظرفیت استارتاپ ها، واحدها و مؤسسات فناور مستقر در مراکز نوآوری، مراکز رشد و پارک های علم و فناوری و شرکت ­های دانش بنیان و ایجاد کسب و کارهای نوین تقاضامحور از دیگر زمینه های همکاری این سند تعیین شده است.
منبع:

1399/05/22
12:58:41
5.0 / 5
2708
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
گل چرم