دامداران و مرغداران استان بخوانند؛

تخصیص نهاده به دامداری ها و مرغداری های استان مركزی ساماندهی می شود

تخصیص نهاده به دامداری ها و مرغداری های استان مركزی ساماندهی می شود

به گزارش گل چرم مركزی مدیركل دامپزشكی استان مركزی از ساماندهی تخصیص نهاده به دامداری ها و مرغداری ها در استان مركزی اطلاع داد.


محسن شانقی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: با عنایت به این که از یکم آذرماه سالجاری در حوزه تخصیص نهاده های دامی؛ میزان تولید شیر در گاوداری های صنعتی شیری و میزان تولید تخم مرغ در واحدهای مرغداری تخمگذار از شاخصهای تاثیر گذار خواهد بود، در نتیجه لازم است مدیران واحدهای مذکور اقداماتی را در مورد تخصیص نهاده انجام دهند.
وی با اشاره به این اقدامات اضافه کرد: پلاک کوبی دام های موجود در گاوداری شیری مطابق استانداردهای اعلامی با رفتن به اتحادیه ها و تعاونی های دامداری و مراکز پلاک کوبی، معرفی مسئول فنی یا دامپزشک طرف قرارداد با واحدهای مرغداری و گاوداری شیری به شبکه های دامپزشکی جهت دریافت نام کاربری و رمز عبور در سامانه قرنطینه و امنیت زیستی سازمان دامپزشکی جهت صدور گواهی حمل محصولات تولیدی واحد(شیر و تخم مرغ) همچون اقداماتی است که در این خصوص باید صورت گیرد.
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی خاطرنشان کرد: همینطور اعلام وصول محموله های نهاده دامی توسط مدیران واحدهای مرغداری استان ظرف مدت ۲۴ ساعت به مسئولین فنی یا شبکه دامپزشکی شهرستان ها هم باید توسط این واحدها صورت گیرد.
منبع:

1399/07/30
22:54:24
5.0 / 5
2020
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان گل چرم
گل چرم