معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت:

قیمت گوشت گوساله بین ۱۲۰ تا ۱۴۰ هزار تومان است

قیمت گوشت گوساله بین ۱۲۰ تا ۱۴۰ هزار تومان است

معاون وزیر صمت با اعلان اینكه گوشت گوساله برمبنای نوع گوشت بین ۱۲۰ تا ۱۴۰ هزار تومان است، اظهار داشت: از شنبه هفته آینده گوشت قرمز با حداكثر سود ۱۵ درصد در میادین میوه و تره بار توزیع می شود.به گزارش گل چرم به نقل از مهر، عباس قبادی در یک برنامه خبری در شبکه خبر در ارتباط با تنظیم بازار گوشت قرمز، تصریح کرد: قیمت تمام شده تولید گوشت قرمز گوساله حدود ۹۹ هزار تومان است و در نقاط مختلف کشور قیمت عرضه گوشت قرمز برای مصرف کننده هم متفاوت می باشد.
وی با اشاره به اینکه وضعیت تولید گوشت قرمز مساعد است، اظهار داشت: برای تنظیم بازار گوشت قرمز مقرر شده بود که توزیع گوشت قرمز در میادین میوه و تره بار شهرداری صورت گیرد بدین سان که میادین مکان هایی را برای توزیع گوشت قرمز در اختیار توزیع کننده با اجاره بهای پایین و یا به صورت مجانی قرار دهند که ظاهراً این مورد مورد استقبال توزیع کنندگان گوشت قرمز قرار نگرفته است.
وی اضافه کرد: پیگیری های لازم برای توزیع گوشت از راه میادین میوه و تره بار صورت خواهد گرفت تا از روز شنبه گوشت قرمز در این میادین با قیمت تمام شده بعلاوه ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان سود توزیع شود.
وی با اشاره به اینکه گوشت قرمز مشمول قیمت گذاری نیست، بیان داشت: با توافقی که بین شرکت پشتیبانی امور دام و تولید کنندگان دام سنگین انجام شده است مقرر شد تا این شرکت ذخایر استراتژیک خویش را از تولیدات داخلی خریداری و تأمین کند و همینطور دام خریداری و کشتار کند تا در میادین میوه و تره بار برای عرضه توزیع شود.
وی با اشاره به اینکه قیمت گوشت قرمز مشمول قیمت گذاری نیست و وزارت جهاد اعتقادی به قیمت گذاری این محصول ندارد، اظهار داشت: هم اکنون قیمت مناسب برای عرضه گوشت گوساله بر مبنای نوع گوشت بین ۱۲۰ تا ۱۴۰ هزار تومان است و بیشتر از این قیمت گران فروشی به حساب می آید.

1399/08/05
23:11:03
5.0 / 5
1973
تگهای خبر: بازار , تولید , خرید , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
گل چرم