اخراج 2000 كارمند در بزرگترین تولیدكننده ماست جهان

اخراج 2000 كارمند در بزرگترین تولیدكننده ماست جهان

گل چرم: شركت دنون كه بزرگترین تولیدكننده ماست جهان است، 2000 شغل شامل یك چهارم از كارمندان دفاتر مركزی جهانی خودرا با بمنظور احیای سودآوری در بحبوحه پاندمی كرونا تعدیل خواهدنمود.به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، شرکت دنون اعلام نمود در حال بررسی جابجایی دفاتر مرکزی جهانی خود برای کسب و کارهای مختلف به نزدیک پایگاه اصلی فعالیتش در پاریس است و چنین اقدامی به صرفه جویی سالانه یک میلیارد یورو (۱.۲میلیارد دلار) در هزینه ها تا سال ۲۰۲۳ منتهی می شود.

امانوئل فابر، مدیرعامل دنون در حال تغییر تمرکز تشکیلاتی به مناطق جغرافیایی بجای دسته بندی محصولات بمنظور چابک سازی بیشتر در وضعیت همه گیری ویروس کروناست. رقیبانی نظیر نستله مدتهاست یک استراتژی منطقه ای را دنبال کرده اند.

تعدیل ۲۰۰۰ نفر معادل دو درصد از کارمندان شرکت دنون است. فابر در تماس با خبرنگاران اظهار داشت: امسال نشان داده که کسب وکار ما در رقابت پذیری از شوکهای خارجی در کشورهایی که فعالیت داشتیم ممکنست لطمه قابل توجهی ببیند. در چنین دنیای متغیری در چند سال آینده، ما باید حاشیه سود امنی ایجاد نماییم.

هزینه یکباره چنین تغییری در فاصله سال ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۳ حدود ۱.۲میلیارد دلار خواهد بود. دنون در سراسر جهان در نقاطی نظیر آمستردام و سنگاپور دفتر مرکزی دارد. سخنگوی این شرکت اعلام نمود ۴۰۰ تا ۵۰۰ شغل در فرانسه تعدیل خواهند شد.

دنون اعلام نمود حاشیه سود عملیاتی با احتساب همه هزینه ها در سال ۲۰۲۲ از ۱۵ درصد فراتر خواهد رفت و به سطح متوسط رو به بالا می رسد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، ارزش سهام دنون امسال ۲۹ درصد سقوط کرده است.

منبع:

1399/09/03
13:56:30
5.0 / 5
1932
تگهای خبر: تولید , محصول , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان گل چرم
گل چرم