افزایش قیمت مواد شوینده تا آخر سال ممنوع!

افزایش قیمت مواد شوینده تا آخر سال ممنوع!

به گزارش گل چرم مدیرکل نظارت بر محصولات بهداشتی سازمان حمایت اعلام نمود که هر گونه افزایش قیمتی مواد شوینده تا آخر سال ممنوع می باشد.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، اسماعیل مهدی پور در یک برنامه تلویزیونی در مورد افزایش قیمت مواد شوینده با تکیه بر اینکه مجوز افزایش ۴۰ درصدی قیمت مواد شوینده در اول آبان ماه ۱۳۹۹ نسبت به خرداد ماه سال جاری صادر شد و بعد از آن هیچ گونه افزایش قیمتی برای مواد شوینده لحاظ نشده، اظهار داشت: در ایام اخیر هیچ گونه مجوزی برای افزایش قیمت مواد شوینده داده نشده و افزایش قیمت مواد شوینده تا آخر سال ممنوع می باشد.
به قول وی آخرین افزایش قیمت مواد شوینده اول آبان ماه بوده که علت آن افزایش قیمت مواد اولیه بوده که بخشی از آنها داخلی است و در بورس پتروشیمی بر مبنای قیمت جهانی و نرخ ارز تعیین می شود و بخشی هم وارداتی بوده است.
مهدی پور همینطور تصریح کرد که با هر گونه افزایش قیمتی در مورد مواد شوینده برخورد خواهد شد و مردم می توانند هر گونه گران فروشی در این حوزه را به ۱۲۴ اطلاع دهند.
از اول آبان ماه قیمت خمیر دندان، صابون، مایع دستشویی، مایع ظرفشویی و شیشه پاک کن ۴۰ درصد و باقی اقلام بهداشتی ۳۰ درصد افزایش پیدا کرد و بر مبنای اعلام دستگاههای مربوط هرگونه افزایش قیمت مواد شوینده پس از آن غیرقانونی می باشد.
منبع:

1399/10/10
16:15:13
0.0 / 5
2205
تگهای خبر: فروش , محصول , محصولات , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
گل چرم