اینبار متقاضیان ۴ روز فرصت ثبت نام دارند

فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه ۶ محصول از امروز

فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه ۶ محصول از امروز

گروه صنعتی ایران خودرو سیزدهمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات خودرا با عرضه شش محصول شش محصول 206 صندوق دار، پژو پارس بنزینی، دناپلاس، راناپلاس، سورن پلاس و سمند LX را از بامداد امروز (چهارشنبه) شروع و به مدت چهار روز (تا اختتام روز شنبه دوم اسفند ماه) به اجرا خواهد گذاشت.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، این خودروساز بعد از اجرای دوازدهمین مرحله از پیش فروش محصولات خود که با عرضه ۹ محصول که به مناسبت چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در نیمه بهمن ماه اجرا شد، ثبت نام سیزدهمین مرحله از فروش فوق العاده شش محصول خود با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه و قیمت قطعی را از امروز (چهارشنبه) آغاز نموده است.
در این مرحله از طرح فروش فوق العاده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو، محصولات ۲۰۶ صندوق دار، پژو پارس بنزینی، دناپلاس، راناپلاس، سورن پلاس و سمند LX عرضه شده و اینبار به مدت چهار روز (تا اختتام روز شنبه دوم اسفند ماه) اجرا می گردد. واجدین شرایط می توانند در مهلت مقرر بوسیله سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
همچون روال همیشگی طرح های فروش فوق العاده، حداکثر سه روز بعد از اختتام مهلت ثبت نام و احراز هویت متقاضیان، قرعه کشی از میان ثبت نام کنندگان واجد شرایط در حضور نهادهای نظارتی صورت خواهد گرفت و اسامی منتخبان بوسیله سایت فروش محصولات این شرکت و ارسال پیامک از سرشماره ۳۰۰۰۹۶۴۴۰ اعلام خواهد شد. بعد از آن نیز مشتریان پنج روز فرصت برای واریز وجه خودرو به حساب ایران خودرو وجود خواهد داشت. بعد از انجام پروسه قرعه کشی، اسامی منتخبان بوسیله سایت فروش محصولات ایران خودرو و ارسال پیامک اعلام خواهد شد.
کماکان منتخبان طرح های قبلی نیز که موفق به واریز وجه نشده اند، می توانند نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام نمایند.
بمنظور توزیع خودرو میان مشتریان واقعی و مصوبه کمیته خودرو، همچنان محدودیت های ثبت نام شامل اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، دارا نبودن پلاک فعال شخص متقاضی، دارا بودن گواهینامه، فاصله دست کم ۴۸ ماه از آخرین زمان ثبت نام یا تحویل خودرو از شرکت های ایران خودرو و سایپا و تعلق شماره حساب و شماره تماس به شخص متقاضی، بر قوت خود باقی است.
همین طور عدم مراجعه به شبکه خدمات بعد از فروش با گذشت سه ماه از تحویل خودرو به مفهوم ابطال گارانتی خودرو خواهد بود. امکان صلح و نقل وانتقال خودرو حتی به صورت وکالتی مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد و ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود. کد نمایندگی که در زمان واریز وجه توسط متقاضی انتخاب می گردد، می بایست با آدرس و کد پستی متقاضی به لحاظ استانی مطابقت داشته باشد. انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی نیز به اشخاص ثالث ممنوعست.

طبق روال همیشگی طرح های فروش فوق العاده خودروسازان، گارانتی خودرو بعد از سه ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می گردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل ۱، ۰۰۰ کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

سند و فاکتور فروش خودرو نیز به مدت یک سال رهن، نزد شرکت ایران خودرو باقی خواهد ماند.1399/11/29
14:17:37
0.0 / 5
1386
تگهای خبر: خدمات , سایت , فروش , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
گل چرم