مهر خبر می دهد؛

دولت با افزایش قیمت مصوب مرغ موافقت نكرد

دولت با افزایش قیمت مصوب مرغ موافقت نكرد

دولت با تغییر قیمت مصوب مرغ برای سالجاری موافقت نکرد و قرار شد که سهمیه دان مرغداران افزایش یابد ضمن اینکه تصمیم گیری درباره قیمت به نیمه فروردین ۱۴۰۰ موکول شد.به گزارش گل چرم به نقل از مهر، قرار بود امروز در جلسه ای با حضور مسؤلان ستاد تنظیم بازار، وزارت جهاد کشاورزی، وزارت صمت و مسؤلان تشکل های تولیدی قیمت مصوب مرغ اصلاح گردد اما در نهایت تصمیم بر این شد که قیمت مصوب این کالا امسال بدون تغییر بماند البته این تصمیم مورد رضایت نمایندگان تشکل ها نبوده و آنها این کار را به زیان مرغداران می دانستند.
در این زمینه یک منبع مطلع در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه به دنبال افزایش نرخ مصوب نهاده های دامی تولیدکنندگان خواستار اصلاح قیمت مصوب مرغ بودند، اظهار داشت: قرار بود در جلسه امروز قیمت اصلاح گردد اما در نهایت مسؤلان خواهان این شدند که قیمت مصوب بدون تغییر، ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان بماند.
وی افزود: همینطور قرار شد دولت سهمیه دان مرغداران را تا حدودی افزایش دهد و سهمیه برای دوره ۴۰ روزه پرورش اختصاص می یافت اما هم اکنون مقرر است برای دوره ۴۵ تا ۴۶ روزگی تخصیص پیدا کند. به قول این منبع آگاه، اصلاح قیمت مرغ به نیمه فروردین ۱۴۰۰ موکول شد.


منبع:

1399/11/30
18:07:30
0.0 / 5
1382
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
گل چرم