رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت و مرغ اهواز مطرح كرد

بازار مرغ، دست دلالان افتاده است

بازار مرغ، دست دلالان افتاده است

به گزارش گل چرم خوزستان رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت، مرغ و تخم مرغ اهواز اظهار داشت: کشتارگاه ها قیمت کیلویی ۲۴ تا ۲۵ هزار تومان را برای مرغ اعلام می کنند و از سوی دیگر ترفندی را پیاده کرده اند که مرغ را دست عده ای خاص می دهند.سید اصغر حسینی بهارانچی در گفتگو با ایسنا در مورد آخرین وضعیت مرغ در بازار اهواز در آستانه عید نوروز اظهار نمود: بازار مرغ در دست دلالان افتاده است و این در شرایطی است که کمبود مرغ وجود ندارد.

وی ادامه داد: قیمت اعلام شده به همکاران ما، به ازای خرید هر کیلوگرم مرغ ۲۴ هزار تومان و برای فروش به مشتریان هر کیلوگرم ۲۵ هزارتومان است اما این قیمت ها عملی نمی گردد.

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت، مرغ و تخم مرغ اهواز ضمن اشاره به اعمال نظر کشتارگاه ها در افزایش قیمت مرغ اظهار داشت: گله بنده از کشتارگاه ها این است که اگر قیمت مرغ گران است قیمت های خویش را به ما اعلام کنند؛ دیگر این استخوان در زخم گذاشتن ها برای چیست؟

وی اضافه کرد: کشتارگاه ها قیمت کیلویی ۲۴ تا ۲۵ هزار تومان را برای مرغ اعلام می کنند و از سوی دیگر ترفندی را پیاده کرده اند که مرغ را دست عده ای خاص می دهند و بعد می گویند که ما کاره ای نیستیم!

حسینی بهارانچی خاطرنشان کرد: بنده به چشم خود دیده ام که فردی تاکسی دار، خودروی خویش را پر از مرغ می کند و می رود. این افراد مرغ ها را از کجا می آورند و چکار می کنند؟

وی اضافه کرد: از دیگر ترفندهایی که کشتارگاه ها اجرا می کنند این است که مرغ ها را قطعه بندی می کنند و با قیمت های مورد نظر خود راهی بازار می کنند.

منبع:

1399/12/13
14:16:13
0.0 / 5
1999
تگهای خبر: اتحادیه , بازار , خرید , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
گل چرم