پیام نوروزی وزیر جهاد كشاورزی؛

استمرار تولیدات كشاورزی ارتقاء امنیت غذایی را نوید می دهد

استمرار تولیدات كشاورزی ارتقاء امنیت غذایی را نوید می دهد

وزیر جهاد کشاورزی در پیام نوروزی خود اعلام نمود: پایداری و استمرار تولیدات کشاورزی ارتقاء امنیت غذایی را نوید می دهد.


به گزارش گل چرم به نقل از مهر، وزیر جهاد کشاورزی با صدور پیامی در آستانه نوروز سال ۱۴۰۰، ضمن شادباش شروع سال و صده جدید خورشیدی و عید نوروز و تقارن آن با اعیاد شعبانیه به همه هم میهنان و خانواده بزرگ بخش کشاورزی، اظهار نمود: پایداری و استمرار تولیدات کشاورزی در سالی که گذشت، نمودی از عنایات الهی و تلاش همگانی بود که ارتقا امنیت غذایی را نوید می دهد.
متن پیام کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی به این شرح است:
یا مقلب القلوب و الأبصار، یا مدبر اللیل و النهار یا محول الحول و الأحوال، حول حالنا الی احسن الحال
بهار، شکوهمندترین جلوه حیات و زندگی طبیعت، فرا می رسد تا با نمایش دگرگونی در عالم هستی و یادآوری رستاخیزی دیگر، روزهایی با طراوت و افق هایی روشن را به ارمغان آورد.
خداوند متعال را شاکریم که بار دیگر توفیق حلاوت سالی دیگر را بر ما ارزانی داشت تا با تدبیر و تعقل در سایه کرامتش چشم به آینده ای پر امید بدوزیم.
سال ۱۳۹۹ با یاری خداوند سبحان، اهتمام و ایثار همکاران صدیق و ساعی وزارت جهاد کشاورزی، از ستاد تا صف و جامعه کشاورزی کشور، با امید و تاب آوری در مقابل سختی ها، تنگناها و مشکلات خاص سپری شد و در این سال که مزین به نام "جهش تولید" بود، به همت کشاورزان و عشایر خوب میهنمان و پا عزم و تلاش دولت محترم دستاوردهای قابل توجهی حاصل گردید.
بر خود لازم می دانم از آحاد جامعه کشاورزی بعنوان "حافظان امنیت غذایی" برای همه تلاش ها و زحمات بهادار قدردانی نمایم. پایداری و استمرار تولیدات کشاورزی در سالی که گذشت، نمودی از عنایات الهی و تلاش همگانی بود که ارتقا امنیت غذایی را نوید می دهد.
اکنون با توکل بر خدا به استقبال سال جدید می رویم تا با بهره بردن از مزیت ها و قابلیت های موجود، در عرصه داخلی و بین المللی، اهداف راهبردی بخش را محقق ساخته و جایگاهی بهتر از سال قبل را برای بخش کشاورزی کشور عزیزمان به دست آوریم.
آغاز سال و صده جدید خورشیدی و عید نوروز و تقارن آن با اعیاد شعبانیه را به همه هم میهنان و خانواده بزرگ بخش کشاورزی تبریک و شادباش عرض نموده و از درگاه خداوند متعال سالی سرشار از شادمانی، سلامتی و موفقیت خواهانم.


منبع:

1399/12/29
13:40:30
0.0 / 5
1442
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
گل چرم