ساخت سوئیچ خودرو

ساخت سوئیچ خودرو

یكی از خدمات مراكز تخصصی ساخت سوئیچ و ریموت ، ساختن سوئیچ مدل های مختلف بنز ، بی ام و، كیا وهیوندا میباشد.


با قدمت ترین و عظیم ترین شرکت های تولید کننده خودرو در جهان بی ام و،بنز،هیوندا و کیا می باشند. این ماشین های مدرن قابلیت های بسیاری را دارا هستند و همینطور مدل های بسیاری را روانه بازار کرده اند.

یکی از خدمات مراکز تخصصی ساخت سوئیچ و ریموت ، ساختن سوئیچ مدل های مختلف بنز ، بی ام و، کیا وهیوندا میباشد.هنگامی  که شما سوئیچ یا ریموت خودتان را گم کرده باشید یا هر مشکل دیگری در زمینه سوئیچ و ریموت برای شما بوجود آمده باشد، میتوانید از خدمات این مراکز بهره مند و مشکل خود را بر طرف نمایید. از خدمات  قابل توجه این مراکز  ساخت سوئیچ ، ساخت سوئیچ یدک ، تعریف ریموت ، پروگرام ریموت ، ،کپی ریموت ، تعویض قاب و باتری ریموت ، تعمیر سوئیچ شکسته ، باز کردن درب خودرو ، کددهی و برداشتن کد ریموت ،تراش تیغه کلید با دستگاه های تخصصی تمام اتوماتیک میباشد.

در بخش زیر به خدمات ویژه برای برخی ازخودروهای مطرح جهانی خواهیم پرداخت.

خدمات سوئیچ و ریموت بنز

خدمات ویژه خودرو بنز: خودرو بنز دارای مدل های مختلفی میباشد که با توجه به مدل آنها دسته بندی قیمت آن ها مشخص میشود برای مثال بنز دارای مدل های AMG GT ، SLS ، SLS،کلاسCL ، کلاس CLA، کلاسC، کلاسB، کلاسA، کلاس AMG، کلاس GLK، کلاسGLC ، کلاسGLA ، کلاس G، کلاس E، کلاسCLS ، کلاسCL ،کلاس S COUPPE، کلاسS ، کلاس  ML، کلاس GLS، کلاس SLK، میباشد.

شما برای تهیه و ساخت سوئیچ بنز نیازمند افراد متخصص و متبحر در این زمینه می باشید زیرا که فرد متخصص با استفاده از ابزار به روز و پیشرفته در این زمینه کار شما را در حدود نیم ساعت به سرانجام می رساند ولی در مراکز غیر تخصصی و با استفاده از دیاگ های معمولی مشکل شما بر طرف نخواهد شد،شما میتوانید همه این خدمات تخصصی را که با استفاده از دستگاه های مدرن و بروز از جمله خدمات کپی برای سوئیچ های جدید کیلس وکی لس گو را در مراکز تخصصی نگین غرب دریافت نمایید. از مهمترین مواردی که صاحبان خودرو یعنی شما باید به آن توجه داشته باشید آن است که برای خودروی خود سفارش ساخت یک سوئیچ و ریموت یدک بدهید که هم زمان کمتری و هم هزینه کمتری را صرف ساخت سوئیچ یدک خودروی خود کرده باشید.

ولی نگران نباشید اگر که شما سوئیچ و ریموت خودرو گم کرده یا بنا به دلایلی دیگری دیگر در دسترس خود ندارید این مرکز میتواند با استفاده از ابزار های تخصصی خود درب ماشین شما را باز کرده و یک سوئیچ یدک به شما ارائه نماید.از جمله  اینکه تراش تیغه  بنز یک امر تخصصی است که در زمانی که دچار مشکل شدید بتوانید از تیغه کلید داخل سوئیچ خود استفاده کنید.

شما در آینده میتوانید در صورت خریدن خودروی جدید از خدمات ریست کردن ریموت بنز خود وه مینطور کددهی  جدید آن بهره مند شوید. واما از بخش های دیگری که به آن میپردازیم بخش کیفیت و قیمت سوئیچ ها و ریموت ها میباشد، بدین معنی که ریموت ها دارای دو نوع اصل و غیر اصل میباشند که ریموت های اصل دارای قیمت وکیفیت  بالاتری نسبت به ریموت های غیر اصل میباشند و درمقایسه  سوئیچ ها ، بین سوئیچ های ارزان تر کیفیت بالا و پایین تری وجود دارد که دارای قیمت های متفاوتی از هم هستند، از دیگر بخش هایی که در قیمت سوئیچ و ریموت شما تأثیر گذار است نوع و مدل آن میباشد برای مثال اگر خودرو دارای سوئیچ کیلس باشد قیمت بیشتری نسبت به سوئیچ معمولی میطلبد ، بنابراین شما میتوانید برای اطلاع و رسیدگی به همه این موارد با مرکز ساخت سوئیچ و ریموت نگین غرب تماس گرفته و مشاوره لازم را در رابطه با نوع خدمات و قیمت آنها دریافت نمایید.

 

از مهمترین بحث هایی که مربوط  به ریموت ها است پروگرام ریموت بنز میباشد ، داخل ریموت ها چیپ های خاصی استفاده شده است که که کپی و ساخت آنها کار فوق العاده دشواری میباشد که در مدل های جدیدتر و بالاتر خیلی پیچیده تر هم هستند که البته همه این ها برای بالا بودن سطح امنیت خودرو بنز میباشد  ، هنگامی که شما خودرو خود را خریداری نمودید و دارای سوئیچ یدک نبود باید حتما به یکی از مراکز ارائه خدمات بنز مراجعه نمود چرا که در صورت گم شدن کلید اصلی باز کردن درب ماشین بسیار سخت میباشد . برای دریافت سوئیچ یدک همراه داشتن سوئیچ اصلی کافی نبوده و باید که ماشین خود را هم به مرکز مراجعه ببرید زیرا که باید متخصصین با تجهیزات پیشرفته اقداماتی اساسی را بر روی کامپیوتر خودرو صورت دهند، این مراکز معمولا در شهرهای بزرگ قابل دسترسی میباشند و پیدا کردن آنها در شهرستانها امری دشوار است در صورتی که شما از شهر خارج شوید و سوئیچ اصلی خود راگم کنید و یدکی نداشته باشید قطعا دچار مشکلی جدی خواهید شد ، حتی در شهرستانها پیدا کردن مراکزی که بتوانند کار کددهی و ساخت سوئیچ را انجام دهند تقریبا امری نشدنی است زیرا البته که بازکردن درب خودرو و دسترسی به کامپیوتر ماشین امری کاملا تخصصی است ، مرکز نگین غرب در تمامی شهر های کشور خدمات خود را ارائه میکند و شما باتهیه سوئیچ یدک ، هیچ کدام از مشکلاتی که عرض کردم روبه رو نخواهید شد زیرا که سوئیچ یدکی به راحتی بجای  سوئیچ اصلی مورد استفاده قرار میگیرد.

خدمات سوئیچ و ریموت هیوندا

برای خودروی هیوندا خدماتی در زمینه ساخت سوئیچ و ریموت از قبیل ساخت سوئیچ هیوندا ، ریموت یدک پروگرام و تعمیر، تعریف وکپی وغیره  برخوردار میباشد، یوند دارای مدل های مختلف از جمله سانتافه  ، سوناتا ، ای 10 ، ای 20 ، ای 30 ، ای 40 ، آزرا ، ولستر و … میباشد. که همه آنها از این خدمات گفته شده بهره مند هستند.

 

مثل همیشه بهتر است برای خودروی خود در صورت نداشتن یک سوئیچ و ریموت یدکی تهیه نمایید. هنگامی که برای  تیغه اضطراری سوئیچ اشکالی پیش میاید شما با مراجعه به مراکز تخصصی که دارای ابزار و دستگاه های پیشرفته هستند می توانید مشکل خود را برطرف کنید زیرا که دستگاه های تمام اتوماتیک توان ساخت این کلید را دارا میباشند ، اگر برد شما هنگام ساخت و تعمیر سوییچ و ریموت در مراکز غیر معتبر دچار خرابی و نقص شود شما باید هزینه زیادی برایش پرداخت نمایید ، همچنین در این مراکز از سوئیچ ها و ریموت های غیر اصل استفاده میکنند که امنیت خودروی شما را پایین می اورد پس بنابراین شما با مراجعه به مراکز نگین غرب از خدمات آن مانند تعریف ، پروگرام ، و کد دهی بدون ایجاد باز شدگی در یونیت ایموبلایزر با حضور افرادی کارکشته و سابقه دار در این زمینه و تجهیزاتی کامل وبه روز چه برای سوئیچ های جدید مانند کلیس و چه قدیمی  در سریعترین زمان بهره مند شد.

خدمات سوئیچ و ریموت کیا

ساخت سوئیچ کیا ، پروگرام و تعریف ریموت ، کددهی و خام نمودن و غیره همگی زیر نظر افرادی کاربلد در  مراکز تخصصی برای خودروی کیا صورت می پذیرد زمانی که شما سوئیچ و ریموت خودروی کیا خود را گم کرده باشید بنا به هر دلیلی،  با مراجعه به مراکز تخصصی سوئیچ و ریموت ، درب خودرو بدون هیچ آسیبی بازمی گردد و با توجه به قفل خارج شده تیغه داخلی تراش میخورد، این کار دقت عمل زیادی می طلبد که این مراکز تخصصی از این افراد باتجربه و متخصص بهره مند هستند که چه بهتر که شما این کار را به دستان آنها بسپارید تا هزینه زیادی برای شما نداشته باشد.در صورتی که این کار را نکنید و به مراکز غیر تخصصی مراجعه نمایید ممکن است با توجه واللخصوص دارا نبودن دستگاه های پیشرفته در این زمینه کار تراش تیغه خوب انجام نشود و تیغه خام بماند و بعد از خالی شدن باطری ریموت تازه از این مشکل اطلاع خواهید یافت یعنی خودرو ریموت و کلیس شناسایی نمی کند و شما نمیتوانید درب ماشین را باز و آن را روشن کنید پس حتما به این چنین مشکلاتی به مراکز تخصصی مراجعه فرمایید.

 

ساخت سوئیچ خودرو برای انواع خودروهای بنز ، بی ام و،پورشه و غیره بدون تیغه اضطراری در سیستم های کیلس  امری نشدنی است ، از آنجایی که سوئیچ و ریموت اصلی دارای قیمت بالایی هستند پس زمانی که دچار خرابی و اشکال شد با خام نمودن آنها و کد دهی مجدد به آنها که توسط پروگرامر عمل پروگرام کردن صورت می گیرد و مشکل از بین رفته و در شما میتوانید از آن استفاده کنید.

برای بهره مندی از خدمات تخصصی در قبال این دست مشکلات به مراکز نگین غرب مراجعه فرمایید.

1400/02/28
23:13:22
5.0 / 5
1470
تگهای خبر: رپورتاژ , بازار , تجربه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
گل چرم