خبر مهر تایید شد؛

افزایش قیمت شكر رسمیت یافت

افزایش قیمت شكر رسمیت یافت

باآنکه برخی مسؤلان دولتی افزایش قیمت شکر از حدود یکماه قبل را تکذیب می کردند اما ابلاغیه تازه شرکت بازرگانی دولتی، افزایش رسمی قیمت شکر را تایید می کند.به گزارش گل چرم به نقل از مهر، حسن حنان عضو هیأت مدیره و قائم مقام مدیرعامل و معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران در نامه ای به اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان ها گرانی شکر خانوار را ابلاغ نمود.
در این نامه آمده است: در اجرای ابلاغ معاون محترم بازرگانی داخلی وزارت متبوع و دستور معاون وزیر و مدیرعامل شرکت طی نامه شماره ۲/۲۸۶۹ مورخ ۱۴۰۰.۳.۱ با عنایت به تغییر نرخ چغندر و افزایش قیمت شکر تولید داخل و هم آخر طرح توزیع شکر خانوار ویژه ماه مبارک رمضان با هدف افزایش حجم عرضه در سطح شبکه های توزیع برای کلیه مصارف شکر به میزان تقاضای بازار به قیمت هر کیلوگرم ۱۱۵، ۰۰۰ ریال عرضه می گردد. بنابراین از تاریخ ۱۴۰۰.۳.۱ کلیه خریدارانی که مجوز خروج کالا برای آنها صادر نگردیده است مشمول پرداخت مابه التفاوت نرخ شکر می باشند.
لازم به ذکر است قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان، نرخ تحویل درب انبار است که بعد از اعمال هزینه های مترتب، شکر در بسته های یک کیلوگرمی برای مصارف خانوار با نرخ ۱۵ هزار تومان به فروش خواهد رسید.
گفتنی است؛ چندی قبل خبرگزاری مهر خبر از افزایش ۷۲ درصدی قیمت شکر داده بود که با تکذیب شرکت بازرگانی دولت همراه شد.منبع:

1400/03/10
17:33:47
5.0 / 5
1378
تگهای خبر: بازار , تولید , خدمات , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
گل چرم