بهترین مركز برگزاری دوره های آموزشی در حوزه سرمایه گذاری

بهترین مركز برگزاری دوره های آموزشی در حوزه سرمایه گذاری

گل چرم: معرفی انجمن علمی و سرمایه گذاری یونیننس بپردازیم ، این موسسه یكی از بهترین مراكز برگزاری دوره های اموزشی از جمله اموزش ارز دیجیتال ، اموزش CFA، آموزش هوش مالی ، اموزش بازار مسكن ، و ...در كشور می باشد.


معرفی انجمن علمی و سرمایه گذاری یونیننس بپردازیم ، این موسسه یکی از بهترین مراکز برگزاری دوره های اموزشی از جمله اموزش ارز دیجیتال ، اموزش  CFA، آموزش هوش مالی ، اموزش بازار مسکن ، و ...در کشور می باشد.

برای همه ما بهترین بودن یک دغدغه مهم می باشد چون در پی داشتن آینده‌ای بهتر و همچنین ارتقای جایگاه شغلی و حرفه‌ای خود می باشیم. اما برای شما که در امور مالی به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کنید، رسیدن به موقعیت و توانایی که شما را همیشه در الویت استخدام در بهترین فرصت‌های شغلی در هر جای جهان قرار دهد بسیار حائز اهمیت می‌باشد. اما چظور می‌توان به این توانایی رسید؟

دوره‌های آموزشی سرمایه گذاری در بازارهای سرمایه ، اموزش ارز دیجیتال ، اموزش تحلیل بازار مسکن و خودرو و ....این فرصت را برای کنشگران امور مالی فراهم کرده است تا بتوانند توانایی و دانش خود را تا  بالاترین سطح و استاندارد جهانی ارتقاء دهند. ابتدا بهتر است ابتدا بدانیم مقوله سرمایه گذاری چیست؟

بررسی گواهینامه CFA در انجمن علمی یونیننس:

CFA مخفف Chartered Financial Analyst به معنی تحلیل‌گر خبره مالی می‌باشد. CFA یک گواهینامه بین المللی حرفه‌ا‌‌ی است که از طرف موسسه CFA در زمینه سرمایه‌گذاری و امور مالی به افراد اعطا می‌شود . برنامه آموزشی CFA به عنوان برنامه استاندارد جهانی در حوزه مدیریت پرتفولیو و تحلیل سرمایه‌گذاری نیز شناخته می‌شود.

نکته‌ای که بسیار مهم می باشد این است که گواهینامه تحلیلگر خبره مالی (CFA) یکی از مقبولترین و شناخته‌شده‌ترین مدارک و گواهینامه های حرفه‌ای در حوزه تحلیل‌گری مالی و سرمایه‌گذاری در دنیا می‌باشد. اعتبار مدرک CFA در سطح جهانی تا  حدی است که در بسیاری از شرکت‌های بین‌المللی ارائه‌دهنده خدمات مالی، دارا بودن مدرک CFA را برای ارتقاء سطح علمی مدیران خود اجباری می‌دانند.

اما آنچه شما را می‌تواند به سمت این هدف و داشتن این مدرک مهم بین المللی برساند، داشتن یک مشاور و یک گروه حرفه‌ای است. گروهی که با داشتن تجربیات فراوان در این مسیر می‌تواند با ارائه تجربیات و دانش خود، مسیر را برای شما هموار کند.

موسسه یونیننس (uninance) با دارا بودن  بهترین مدرسین و هیئت علمی در 40 کشور و تجربیات ارزنده در سطح بین الملل می‌تواند به خوبی شما را به هدفتان یعنی بهترین بودن در امور مالی برساند. برای موسسه uninance موفقیت شما در مسیر پیش رو مهم‌ترین دغدغه می‌باشد بهترین بودن با بهترین‌ها ممکن خواهد شد...

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان انجمن یونیننس میتوانید به آدرس اینترنتی به نشانی UNINANCE.COM مراجعه نمایید.

1400/03/14
14:27:23
5.0 / 5
2039
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
گل چرم