وزیر جهاد كشاورزی:

تلاشگران عرصه كشاورزی، امنیت غذایی كشور را تأمین می كنند

تلاشگران عرصه كشاورزی، امنیت غذایی كشور را تأمین می كنند

به گزارش گل چرم وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: تلاشگران عرصه کشاورزی، امنیت غذایی کشور را تأمین می کنند.به گزارش گل چرم به نقل از مهر، وزیر جهاد کشاورزی با انتشار پیامی به مناسبت هفته جهاد کشاورزی، خاطرنشان کرد: هفته جهاد کشاورزی (۲۱ الی ۲۷ خرداد ماه) یادآور مجاهدت و جان فشانی عزیزانی است که در سنوات گذشته علاوه بر حضور در حوزه تولید، در دفاع از کیان ایران سرافراز از جان و مال خود گذشتند و واژه سنگرسازان بی سنگر را برای خود ثبت کردند و امروز جانشینان شایسته آن خوبان با پشتیبانی ها و مانع زدایی ها و حضور در میدان تولید، امنیت غذایی کشور را تأمین می نمایند.
متن پیام کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی به شرح زیر است:
تاکید بر نقش کشاورزی در اقتصاد کشور از آرمان ها و انگیزه های بنیادین انقلاب اسلامی و برخاسته از اندیشه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و از آرمان های انقلاب بوده و سیاستگذاران و برنامه ریزان کشور را به تمرکز، پشتیبانی و حمایت بیشتر از کشاورزی و اقشار مختلف بخصوص در جامعه روستایی وا داشته است.
چه زیبا و دلنشین است آن هنگام که کشاورز پُرتلاش، با افتخار به حاصل دسترنج خود می نگرد و خاضعانه به واسطه تولید محصولی برای عزت و سربلندی و تأمین امنیت غذایی کشور، شکر خداوند روزی رسان مهربان را به جا می آورد.
خداوند سبحان را شاکریم در سالی که گذشت با کمک دست اندرکاران و همکاران عزیز، بخش کشاورزی توانست در حوزه های متنوع کاری خود و متناسب با جایگاه نقش اول در چشم انداز توسعه همگام با اجرای سیاست ها و برنامه های پیشنهادی مصوب، گام های اساسی و مهمی را در جهت رشد تولید و امنیت غذایی و همینطور پشتیبانی از توسعه پایدار مشاغل در مناطق روستایی و عشایری بردارد.
تأسیس نهاد جهاد سازندگی به فرمان امام راحل در ۲۷ خردادماه ۱۳۵۸و هفته جهاد کشاورزی (۲۱ الی ۲۷ خرداد ماه) یادآور مجاهدت و جان فشانی عزیزانی است که در سنوات گذشته علاوه بر حضور در حوزه تولید، در دفاع از کیان ایران سرافراز از جان و مال خود گذشتند و واژه سنگرسازان بی سنگر را برای خود ثبت کردند و امروز جانشینان شایسته آن خوبان با پشتیبانی ها و مانع زدایی ها و حضور در میدان تولید، امنیت غذایی کشور را تأمین می نمایند.
اینجانب ضمن گرامیداشت و تبریک هفته جهاد کشاورزی، این ایام فرخنده را به تمامی کشاورزان نستوه و فداکار، تلاشگران عرصه جهاد کشاورزی، تولیدکنندگان، بهره برداران، سربازان میدان کار و تلاش و سازندگی، کارشناسان و متخصصان بخش کشاورزی صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
امید است با تأسی از رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری و در جهت اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید در جهت خدمت رسانی به مردم، افزایش تولید تا مرحله خوداتکایی محصولات کشاورزی و اجرایی شدن برنامه ها در این بخش، تلاش بیشتر از پیش داشته باشیم.
در آخر از کلیه همکارانم که با حفظ ارزش های دینی، وجدان کاری، انضباط اداری و مهارت و تخصص خود، ما را در پیمودن این مسیر یاری کرده اند؛ تشکر و قدردانی می کنم و از درگاه ایزد منان عزت و سلامت، تداوم حضور مؤثر همه عزیزان را در جهت دستیابی به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مسئلت دارم.


منبع:

1400/03/24
22:44:48
5.0 / 5
1867
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
گل چرم