تكلیف كمیسیون های اتاق تهران مشخص شد بعلاوه اسامی

تكلیف كمیسیون های اتاق تهران مشخص شد بعلاوه اسامی

انتخاب هیئت رییسه دوره دوم کمیسیون های تخصصی اتاق تجاری تهران انجام شد و با رای اعضا، روسا و نواب رییس این کمیسیون ها مشخص شدند.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، بعد از آخر دوره نخست فعالیت این دوره از اتاق تجاری تهران، اعضای این اتاق بار دیگر برای انتخابات کمیسیون های تخصصی به نامزدهای مشخص شده رای دادند تا تکلیف شش کمیسیون تخصصی این اتاق روشن شود.
در گام نخست، روز گذشته انتخابات هیئت رییسه دو کمیسیون نهایی شد و امروز نیز چهار کمیسیون دیگر رئیس و نواب رئیس خودرا شناختند.
برمبنای اعلام اتاق تجاری تهران، در انتخابات هیات رئیسه کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق تهران، فریال مستوفی با رای اکثریت در جایگاه خود ابقا شد و سکان هدایت این کمیسیون در دو سال پیش رو نیز بر عهده وی گذاشته شد. در ادامه، انتخابات نایب رییس اول و دوم این کمیسیون نیز انجام شد و بعد از نامزدی عباس آرگون، عضو هیات نمایندگان اتاق تهران و علیرضا توکلی کاشی، معاون توسعه کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران برای کسب این دو کرسی، با رای اعضای کمیسیون بازار پول و سرمایه، آرگون بعنوان نایب رییس اول و توکلی کاشی بعنوان نایب رییس دوم انتخاب شدند.
در انتخابات هیات رئیسه جدید کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال اتاق تهران نیز فرزین فردیس که تنها نامزد کرسی ریاست دوره جدید این کمیسیون بود با ۱۲ رای بعنوان رییس کمیسیون برگزیده شد و جای سیدمجید صدری را گرفت. وی در دوره قبل، نایب رییس این کمیسیون بود. همچنین، با رای اعضای کمیسیون، شهاب جوانمردی و افشین کلاهی به ترتیب بعنوان نایب رییس اول و دوم کمیسیون انتخاب شدند.
در برنامه امروز اتاق نیز تکلیف چهار کمیسیون دیگر مشخص شد. در انتخابات هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق تهران، کاوه زرگران با رای اکثریت اعضا بر کرسی ریاست این کمیسیون نشست. در دوره اول این کمیسیون در نهمین دوره هیات نمایندگان اتاق تهران احمدرضا فرشچیان ریاست این کمیسیون را برعهده داشت و وی در انتخابات اخیر نامزد حضور در هیات رئیسه کمیسیون نشد.
همچنین، علی تقوی فر و مهدی معصومی اصفهانی دو عضو هیات نمایندگان اتاق تهران به ترتیب بعنوان نایب رییس اول و دوم کمیسیون کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق تهران انتخاب شدند.
همین طور با حضور اعضای کمیسیون حمایت قضایی و مبارزه با فساد اتاق تهران، ترکیب هیات رئیسه دوره دوم فعالیت این کمیسیون مشخص شد. برمبنای آرای اعضا، حسن فروزان فرد بار دیگر بعنوان رییس این کمیسیون برگزیده شد. همچنین، با رای اعضای کمیسیون، احمد صادقیان و احمد آتش هوش به ترتیب بعنوان نایب رییس اول و دوم این کمیسیون انتخاب شدند.
در انتخاباتی نیز که برای تعیین هیات رئیسه جدید کمیسیون انرژی و محیط زیست اتاق تهران برگزار شد، رضا پدیدار توانست بار دیگر رای اعتماد اعضا و نمایندگان تشکل ها در این کمیسیون را به دست آورد و ریاست خودرا ابقا کرد. همچنین، فرزاد کرمانی نایب رییس انجمن شرکت های مهندسی و پیمانکاری نفت، گاز و پتروشیمی با رای اعضای کمیسیون انرژی اتاق تهران بعنوان نایب رییس اول این کمیسیون و مهراد عباد عضو هیات نمایندگان اتاق تهران نیز بعنوان نایب رییس دوم انتخاب شدند.
در انتخابات هیات رئیسه دوره دوم کمیسیون بهبود محیط کسب وکار و رفع موانع تولید اتاق تهران نیز، محمدرضا نجفی منش با رای اعضای این کمیسیون در سمت خود ابقا شد و ریاست این کمیسیون برای دوره دو سال پیش رو را به دست گرفت. همچنین، بابک عابدین رییس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ کرسی نایب رییس اول کمیسیون بهبود محیط کسب وکار و رفع موانع تولید اتاق تهران را به دست آورد و حسین نوروزی دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت مبلمان نیز بعنوان نایب رییس دوم برگزیده شد.
اتاق تجاری تهران از ۱۰ کمیسیون تخصصی تشکیل شده که تا حالا تکلیف شش کمیسیون آن مشخص شده و انتخابات چهار کمیسیون باقی مانده نیز در ایام آینده برگزار می شود.
برمبنای دستورالعمل های داخلی اتاق تجاری، پس یک دوره دو ساله، اعضا با برگزاری یک انتخابات میان دوره ای بار دیگر درباره روسای کمیسیون های تخصصی تصمیم گیری می کنند.1400/04/08
18:15:57
5.0 / 5
760
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
گل چرم