لباس مدرسه چند؟

لباس مدرسه چند؟

گل چرم: طبق گفته عضو هیئت مدیره اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران قیمت لباس فرم مدرسه در مقطع ابتدایی پسرانه و دخترانه حدود 200 تا 500 هزار تومان است و لباس های دوره متوسطه دخترانه نیز از جنس داکرون بروجرد است که 250 تا 280 هزار تومان قیمت دارد.


اکرم عیوض خانی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: شرایط تولید لباس مدرسه امسال نسبت به سال قبل بهتر بود. سال قبل سفارش ها کاهش شایان توجهی داشت و تعداد مدارسی که برای کل دانش آموزان لباس فرم تهیه کردند ناچیز و عموم سفارش ها برای مقاطع پیش دبستانی و کلاس اولی ها بود. اما امسال مدارسی که برای کل دانش آموزان سفارش لباس دادند خیلی بیشتر از سال قبل بود.
وی با اشاره به تسریع روند واکسیناسیون اظهار داشت: خیلی از مدارس امید دارند از آبان ماه کلاس ها حضوری تشکیل گردد و به دنبال لباس فرم هستند. حتی برخی مدارس الان برای لباس اقدام نمودند و پیش بینی می نماییم در ماه های اول سال تحصیلی جاری و حداقل تا اختتام آبان نیز این روند ادامه داشته باشد. این در حالیست که در گذشته اختتام کار تولید لباس فرم مدرسه عموماً آخر شهریور ماه بود.
ریزش تولیدکنندگان لباس مدرسه
عضو هیئت مدیره اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران در ادامه از ریزش تولیدکنندگان لباس فرم مدرسه آگاهی داد و اظهار داشت: واحدهای باقی مانده با مشتریان جدید مواجهند که خود این مساله نشان دهنده ریزش واحدهای دیگر است. پدیده ای دیگری که با آن مواجه شدیم راه اندازی پیج اینستاگرام برای مدارس حتی در شهرستان های کوچک است.
بگفته وی قیمت لباس فرم مدرسه در مقطع ابتدایی پسرانه و دخترانه حدود ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان است که سقف قیمت مربوط به کارهای سه تیکه شامل ژیله، شلوار و پیراهن یا سارافون، شلوار و پیراهن از جنس جین، کتان و سایر کالاهای لوکس است. لباس های دوره متوسطه دخترانه نیز از جنس داکرون بروجرد است که ۲۵۰ تا ۲۸۰ هزار تومان قیمت دارد.
منبع:

1400/07/03
09:16:18
5.0 / 5
661
تگهای خبر: اتحادیه , تولید , صادرات , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
گل چرم