رئیس صندوق نوآوری اعلام كرد

تخصیص تسهیلات اشتغال زایی قرض الحسنه به شرکتهای دانش بنیان

تخصیص تسهیلات اشتغال زایی قرض الحسنه به شرکتهای دانش بنیان

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی اظهار داشت: تسهیلات اشتغال زایی این صندوق در جهت افزایش اشتغال و کمک به توسعه شرکتهای دانش بنیان و به صورت قرض الحسنه به این شرکت ها تخصیص می یابد.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، دکتر علی وحدت در نشست مشترک صندوق نوآوری و شکوفایی با مدیرعامل یکی از بانکهای قرض الحسنه کشور ضمن اشاره به این که پشتیبانی از شرکتهای دانش بنیان از وظایف ذاتی صندوق نوآوری است، اظهار داشت: جامعه مخاطبان صندوق نوآوری در حوزه تسهیلات و خدمات در حدود ۶۶۰۰ شرکت دانش بنیان است که این عدد در حال افزایش می باشد.
به نقل از ایشان، صندوق نوآوری فقط در حوزه تسهیلات، بیشتر از ۲۰ نوع خدمت به شرکتهای دانش بنیان اعطا می کند.
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به اینکه درصدد هستیم تا از ظرفیت های مالی کشور با هدف برون سپاری حمایت ها از شرکتهای دانش بنیان و فناور استفاده نماییم، اظهار نمود: طی سه سال گذشته، بیشتر از ۲۰ هزار میلیارد تومان خدمات مالی به دانش بنیان ها عرضه کرده ایم و برخی خدمات صندوق مانند نمونه سازی، اشتغال زایی و خدمات به شتابدهنده ها هم به صورت قرض الحسنه اعطا شده است.
دکتر وحدت در مورد تعاملات صندوق نوآوری با این بانک قرض الحسنه هم اظهار داشت: ما هم اکنون در حوزه عرضه تسهیلات در رابطه با اشتغال زایی با این بانک همکاری داریم که اگر مشکلات حقوقی مربوطه رفع گردد، صندوق نوآوری می تواند از راه این بانک خدمات بیشتر و جدیدتری به شرکتهای دانش بنیان ارائه نماید.
وی افزود: تسهیلات اشتغال زایی صندوق نوآوری و شکوفایی در جهت افزایش اشتغال و کمک به توسعه شرکتهای دانش بنیان و به صورت قرض الحسنه به این شرکت ها تخصیص می یابد.1400/12/10
22:29:25
5.0 / 5
333
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
گل چرم