در گزارش گل چرم مطرح شد؛

افزایش توزیع روغن از روزهای آینده

افزایش توزیع روغن از روزهای آینده

رئیس اتحادیه سوپرمارکت داران تهران اظهار داشت: با تمهیداتی که اندیشیده شده طی روزهای آینده وضعیت توزیع روغن مثل قبل خواهد شد و قفسه ها پر از روغن می شود.داود فکوری در گفت و گو با خبرنگار مهر در مورد وضعیت عرضه روغن در بازار، اظهار نمود: هم اکنون روغن در بازار وجود دارد اما مثل سابق عرضه نمی شود؛ وقتی مردم به فروشگاه ها و سوپرمارکت ها رجوع می کنند با کمبود روغن مواجه نمی شوند اما تعداد و تنوع روغن ها کاسته شده است.
رئیس اتحادیه سوپرمارکت داران تهران اضافه کرد: در واقع قبلاً قفسه فروشگاه ها و مغازه ها پر از روغن بود اما الان عرضه بگونه ای است که هر خانوار برای میزان مصرفی که دارد می تواند روغن بخرد.
روغن برای رفع نیاز مردم وجود دارد
وی افزود: هم اکنون روغن های موجود به رفع نیاز مردم کمک می نماید اما با تمهیداتی که اندیشیده شده و صحبت هایی که با مقامات مسئول داشتیم طی روزهای آینده وضعیت توزیع روغن مثل قبل خواهد شد و قفسه ها پر از روغن می شود.
فکوری اظهار داشت: توزیع روغن از سوی تولیدکننده کاسته شده ولی اساسا در ایام آینده، اوضاع به روال قبل بر می گردد.
هیچ مشکلی در بخش عرضه ماکارونی نداریم
وی در مورد عرضه ماکارونی هم اظهار داشت: هم اکنون دیگر هیچ مشکلی در بخش عرضه ماکارونی نداریم و ماکارونی با قیمت های جدید درحال توزیع است و هیچ کمبودی نداریم.
آخرین قیمت برنج وارداتی
رئیس اتحادیه سوپرمارکت داران تهران به برنج و شکر هم اشاره نمود و اضافه کرد: در شکر و برنج هم کمبود نداریم و قیمت ها هم هنوز تغییری نکرده است؛ هم اکنون شکر با قیمت ۱۶ هزار و ۳۵۰ تومان، برنج تایلندی ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان، برنج هندی ۱۷۸ هزار و ۵۰۰ تومان و برنج پاکستانی ۲۰ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته می شود.

1401/02/20
12:20:18
5.0 / 5
329
تگهای خبر: اتحادیه , بازار , تولید , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
گل چرم