معاون وزیر جهاد خبر داد؛

عرضه روزانه ۷ هزار تن گوشت مرغ گرم به بازار

عرضه روزانه ۷ هزار تن گوشت مرغ گرم به بازار

به گزارش گل چرم معاون برنامه ریزی وزیر جهاد کشاورزی از عرضه ۷ هزار تن گوشت مرغ گرم به بازار در شب گذشته اطلاع داد.به گزارش گل چرم به نقل از مهر، محمد قربانی امروز در ارتباط زنده با خبر بخش ساعت ۱۴ اعلام نمود: از شب گذشته ۷ هزار تن مرغ گرم از کشتارگاه های کشور به بازار و استان ها ارسال شد. همینطور در زمینه تخم مرغ کمبودی وجود ندارد.
معاون برنامه ریزی وزیر جهاد کشاورزی اضافه کرد: هر ماه ۱۳۵ میلیون قطعه جوجه ریزی در مرغداری های کشور انجام می شود که کمبودی در زمینه تولید گوشت مرغ وجود ندارد.
قربانی همینطور در مورد عرضه روغن اظهار داشت: ۱۲۰ هزار تن روغن خوراکی برای تصفیه و بسته بندی به کارخانه های تولید روغن عرضه شده و با قیمت جدید به بازار عرضه می شود.
وی همینطور در مورد این که برخی مردم برای خرید روغن به فروشگاه های بزرگ هجوم آورده اند، اظهار داشت: بعضی از فروشگاه ها غافلگیر شدند و موجودی کالا مانند روغن در بعضی فروشگاه ها کم شد، ازاین رو از شب گذشته سفارش گیری جدید عرضه شد و درحال انتقال کالا به فروشگاه ها هستیم.
معاون برنامه ریزی وزیر جهاد کشاورزی در مورد قیمت کالاهای خوراکی هم اظهار داشت: برای این کالاهای خوراکی و اساسی سقف قیمت اعلام نموده ایم و تلاش می نماییم کالا به اندازه کافی در دسترس مردم باشد و فروشگاه ها موظفند حداکثر در سقف قیمتی کالاها را به مردم بفروشند.
قربانی افزود: اگر قیمت کالا بیشتر از سقف قیمتی باشد مردم می توانند به بازرسی وزارت جهاد کشاورزی و یا وزارت صمت به شماره ۱۲۴ اطلاع دهند و همینطور دفتر بازرسی وزارت جهاد کشاورزی هم به این مسأله ورود می کند و گرانفروشان را به تعزیرات معرفی می کند.
وی اظهار داشت: البته تعداد کمی از فروشگاه ها بیشتر از سقف قیمتی مبادرت به عرضه نموده اند ولی بیشتر فروشگاه ها و اصناف سقف قیمتی را رعایت می کنند و حتی بعضی از فروشگاه ها برای رعایت حال مردم کمتر از سقف قیمتی هم کالای خویش را عرضه می کنند.

1401/02/24
13:50:45
5.0 / 5
306
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
گل چرم