معاون وزیر جهاد مطرح كرد؛

تعامل با تشکل ها و اتحادیه ها بعنوان بازوان اجرائی دولت

تعامل با تشکل ها و اتحادیه ها بعنوان بازوان اجرائی دولت

گل چرم: مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی بر تعامل بیشتر با تشکل ها و اتحادیه ها با این سازمان بعنوان بازوان اجرائی سازمان تاکید نمود.


به گزارش گل چرم به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، اسماعیل قادری فر در نشست مشترک با اتحادیه مرکزی شرکت های تعاونی تولید روستایی ایران با ابراز امیدواری نسبت به ارتباط و همکاری بیشتر با تشکل ها و اتحادیه ها بعنوان بازوهای اجرائی سازمان، اظهار داشت: در جهت انسجام بیشتر کارها و تحقق هر چه سریع تر اهداف عالی سازمان، امسال تصمیم گرفتیم با دریافت برنامه از اتحادیه های سراسری بخش کشاورزی و روستایی نقشه راهی تهیه کرده و در قالب برنامه ای مدون و منسجم به آن عمل نماییم.
وی اضافه کرد: در سال زراعی ۱۴۰۲- ۱۴۰۱ سازمان مرکزی تعاون روستایی به مباشرت اتحادیه تعاونی تولید مجری طرح کشت قراردادی برنج در کشور خواهد بود و تجربیات کشت قراردادی گندم در ده استان کشور در سال گذشته، مطمئنا الگوی مناسبی برای مکانیسم و ساختار کشت قراردادی برنج تحت نظارت اتحادیه خواهد بود.
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران ضمن ابراز امیدواری به ورود اتحادیه تعاونی تولید به بحث انتقال تکنولوژی، اشاره کرد: اتحادیه مرکزی شرکت های تعاونی تولید نقش مهمی در حضور پررنگ و موثر شرکت های دانش بنیان در کارهای شبکه تعاونی های روستایی و کشاورزی کشور دارد و می تواند الگوی مناسبی در امتداد تحقق شعار سال برای سایر اتحادیه های سراسری شود.
محمدی معاون توسعه تعاونی ها، تشکل ها و نظام های بهره برداری نیز با تاکید بر ضرورت برنامه محور بودن اتحادیه های سراسری و بهره گیری از روش های نوین همراه با خلاقیت و نوآوری در توسعه فعالیت ها و برنامه های پیش رو، خواهان افزایش تعامل اتحادیه با مدیران و کارشناسان معاونت توسعه تعاونی ها، تشکل ها و نظام های بهره برداری سازمان شد.
در اختتام جلسه قرار شد برگزاری جلسات هم اندیشی با دستور کارهای مشخص برای بهبود امور کارهای اتحادیه ادامه پیدا کند.


منبع:

1401/02/26
10:01:40
5.0 / 5
220
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
گل چرم