معاون استاندار تهران:

میزان ذخایر گندم در سطح استان تهران مطلوب است

میزان ذخایر گندم در سطح استان تهران مطلوب است

معاون اقتصادی استاندار تهران ضمن اشاره به این که به هیچ وجه کمبود آرد نداریم و حمل آرد به نانوایی ها روند مناسبی دارد اظهار داشت: میزان ذخایر گندم در سطح استان تهران مطلوب است.به گزارش گل چرم به نقل از مهر، حشمت الله عسگری در جلسه کارگروه گندم، آرد و نان استان تهران عنوان کرد: میزان ذخایر گندم در سطح استان مطلوب است و به هیچ وجه کمبود آرد نداریم و حمل آرد به نانوایی ها روند مطلوبی دارد.
وی بر ضرورت نظارت بیشتر توسط اتحادیه و دستگاههای نظارتی بر عملکرد نانوایی ها تصریح کرد و اضافه کرد: با هرگونه گران فروشی و اختلال در ساعات کاری و کیفیت نان برخورد قانونی لازم صورت خواهد گرفت و دستگاههای نظارتی از تمام ظرفیت های قانونی خود در این خصوص استفاده کنند.
معاون اقتصادی استاندار تهران اظهار داشت: اتحادیه نانوایان ضمن همراهی بیشتر با سایر دستگاههای نظارتی زمینه نظارت مردم را هم با موظف کردن نانوایی ها به نصب ساعات کار و همینطور درج تلفن رسیدگی به تخلفات فراهم نمایند.
عسگری همینطور از فرمانداران شهرستان های استان تهران خواست با تشدید فعالیت کارگروه آرد و نان و استفاده از بازرسان آموزش دیده نسبت به فعالیت نانوایی ها حساسیت بیشتری به عمل آورند و با تخلفات صورت گرفته برخورد نمایند و نسبت به تشویق نانوایان قانونمند و مردم دار اقدام نمایند.
وی ضمن اشاره به حساسیت دولت بر تأمین آرد و نان و همینطور قیمت آن ضمن تقدیر و تشکر از مردم خواست همچون گذشته به همراهی و همکاری خود با بازرسان و دستگاههای نظارتی ادامه داده و تخلفات مشاهده شده را سریعاً گزارش نموده تا تمهیدات لازم اتخاذ شود.
معاون استاندار تهران تصریح کرد: یکی از دغدغه های موجود در بحث پراکندگی نانوایی ها وجود نانوایی های استیجاری است و دستگاههای ذی ربط با کار کارشناسی و نظرات خود راهکارهای لازم را برای حل این مورد به دبیرخانه ارائه نمایند تا تصمیمات لازم گرفته شود و نانوایی های فاقد مجوز سریعاً نسبت به دریافت مجوزهای قانونی اقدام و در غیر این صورت فعالیت آنها با مشکل مواجه خواهد شد.
خبرگزاری مهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید


منبع:

1401/03/05
16:31:05
5.0 / 5
219
تگهای خبر: آموزش , اتحادیه , فروش , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
گل چرم