۵۰ هزار تن گندم دولتی احتکار شده در اصفهان کشف شد

۵۰ هزار تن گندم دولتی احتکار شده در اصفهان کشف شد

به گزارش گل چرم بازرس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان اظهار داشت: 50 هزار تن گندم دولتی احتکار شده توسط نیروهای سازمان اطلاعات سپاه و بازرسان جهادکشاورزی در یکی از کارخانه های تولید آرد استان کشف شد.به گزارش گل چرم به نقل از مهر، ابراهیم عباسی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به کشف بزرگ محموله احتکار گندم در استان اصفهان گفت: این اقدام با انجام عملیات ویژه مشترک اطلاعات سپاه صاحب الزمان (عج) و بازرسی جهاد کشاورزی استان اصفهان محقق شده است.
وی با اعلان اینکه این کارخانه مسئول تولید آرد یارانه ای برای توزیع در استان اصفهان بوده است، اظهار داشت: این در حالیست که مدتی پیش مالک آن موجود انبار در حوزه گندم دولتی را صفر اعلام نموده بود.
بازرس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با اشاره به این که بنا بر اعلام مالک کارخانه گندم های موجود در سیلوها از بازار آزاد خریداری شده است، افزود: این در حالیست که مدارکی برای اثبات این امر ارائه نشد.
وی با اعلان اینکه مالک این کارخانه گندم ها را در سوله ۱۵ متری با عرض ۴۵ متر احتکار کرده بود، افزود: این سیلو در عمق ۱۶ متری راه اندازی شده بود.
عباسی ارزش ریالی ۵۰ هزار تن گندم احتکاری را ۵۵۵ میلیارد تومان اعلام نمود و اظهار داشت: پرونده این احتکار به مراجع قضائی ارسال خواهدشد ضمن این که گندم ها نیز به چرخه تولید بر می گردد.


منبع:

1401/04/06
12:26:54
5.0 / 5
195
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
گل چرم