سبزی در تذكر شفاهی:

سختی تامین نهاده، دامداران را به مرز ورشکستگی رسانده است

سختی تامین نهاده، دامداران را به مرز ورشکستگی رسانده است

به گزارش گل چرم عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دامداران را دریابید که حال و روز خوبی ندارند و به سبب سختی تامین نهاده ها به مرز ورشکستگی رسیده اند.به گزارش گل چرم به نقل از مهر، محمد سبزی نماینده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه شنبه ۴ مرداد ماه) در تذکر شفاهی خود خطاب به رییس جمهور در ارتباط با در دوم سفرهای استانی اظهار داشت: لازم است دور بعدی سفرهای خودرا از شهرستان ها شروع کنید چونکه استان فقط به مرکز آن نیست.
وی اشاره کرد: باید به وضعیت بازار رسیدگی شود، امروز مردم از وضع بازار گلایه دارند و در زمینه تامین غذا و دارو و پرداخت کرایه خانه با مشکل مواجه گشته اند.
سبزی در ادامه ضمن تشکر از رییس مجلس برای رسیدگی به وضعیت حقوق بازنشستگان عنوان کرد: از رییس جمهور می خواهم در این خصوص دستور لازم برای افزایش حقوق متناسب بازنشستگان را بدهد.
نماینده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد: هم اکنون دو هزار و ۸۰۰ نفر معلم خارج از کشور داریم که برای پرداخت حق الزحمه آنها دستور قضایی و کتبی سازمان برنامه وجود دارد اما تنها دستمزد تعدادی از آنها پرداخت شده است.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر جهاد کشاورزی بیان کرد: دامداران را دریابید که حال و روز خوبی ندارند و به سبب سختی تامین نهاده ها به مرز ورشکستگی رسیده اند.


منبع:

1401/05/05
08:29:59
5.0 / 5
99
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
گل چرم