عضو كمیسیون كشاورزی مجلس:

بخش كشاورزی ركن و اساس رونق تولید است

بخش كشاورزی ركن و اساس رونق تولید است

گل چرم: عضو كمیسیون كشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بخش كشاورزی با داشتن ظرفیت های بی نظیر و متنوع پیشران و ركن اساسی رونق تولید به حساب می آید و لزوم دارد در این عرصه برنامه ریزی ها درست و هدفمند صورت گیرد.


رضا كریمی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: با عنایت به اینكه بخش عمده ای از تولید ناخالص كشور از محل محصولات كشاورزی و صنایع وابسته به آن است ما باید حجم بیشتری از سرمایه گذاری ها و ایجاد جذابیت برای كارآفرینان را در حوزه كشاورزی و صنایع در رابطه با آن قرار دهیم تا این بخش در كنار سودآوری زمینه اشتغال مضاعف و محرك را فراهم آورد.

وی با اشاره به اینكه در استان اردبیل هم عمده ظرفیت ها روی بخش كشاورزی متمركز شده است، تصریح كرد: ما اگر بتوانیم در این استان با نگاه درست و واقع بینانه تصمیم گیری ها، برنامه ریزی ها و هدفگذاری ها را روی حوزه كشاورزی متمركز كرده و از فعالان این بخش حمایت همه جانبه داشته باشیم اساساً خلاءها و نارسایی ها در بخش رونق تولید برطرف خواهد شد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اضافه كرد: مقام معظم رهبری در نامگذاری سال به نام رونق تولید بر استفاده از ظرفیت تمام بخش ها در تحول و تحرك بخشی به اقتصاد تاكید نمودند كه به یقین در كشور ما با عنایت به اولویت توسعه بخش كشاورزی می تواند بعنوان یك بخش سودآور و پیشران مطرح باشد.

كریمی اظهار داشت: ما امروز در استان اردبیل با تولید محصولات زراعی، دامی و باغی متنوع به راحتی می توانیم از سرمایه گذاران بخصوص در راه اندازی صنیع تبدیلی و تكمیلی حمایت هایی را از بابت پرداخت تسهیلات و سایر بخش ها انجام دهیم كه امیدواریم با تدبیر مسئولان استان اردبیل در سال جدید بیشترین فعالیت ها در رونق تولید در این عرصه متمركز شود.
1398/01/29
14:39:57
5.0 / 5
5486
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
گل چرم