كاهش قیمت میوه در بازار عمده فروشی، میوه ارزان می شود؟

كاهش قیمت میوه در بازار عمده فروشی، میوه ارزان می شود؟

گل چرم: قیمت میوه در بازار عمده فروشی با ثبات و بعضاً كاهش روبه رو شده و انتظار می رود همین رویه نیز در بازار خرده فروشی و میوه فروشی های سطح شهر رخ دهد و مردم پایین آمدن قیمت ها را مشاهده كنند.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، بازار میوه طی هفته گذشته با كاهش قیمت و در بعضی موارد ثبات قیمت در میدان مركزی میوه و تره بار روبه رو شده و آنچه امروز مردم باید شاهد آن باشند تأثیر این كاهش قیمت در بازار خرده فروشی و میوه فروشی های سطح شهر است.
طبق آخرین كشف قیمت صورت گرفته در میدان مركزی میوه و تره بار تهران، در سطح میوه های درجه یك، یك كیلوگرم هندوانه كه در كشف قیمت های منتهی به ۵ خرداد ماه امسال ۲۵۰۰ تومان بود، از روز گذشته در میدان مركزی میوه و تره بار به ۲، ۰۰۰ تومان رسیده است و هلو پیش رس نیز با كاهش حدود ۴، ۰۰۰ تومانی به كیلویی ۱۰ هزار تومان رسیده است.
در این میان قیمت انواع پرتقال و سیب تغییری نكرده اما میوه هایی همچون طالبی، ملون، زردآلو، خیار، گوجه سبز و لیموترش با كاهش قیمت روبه رو شده است.
البته این اعداد و ارقام، حداكثر قیمت های عمده فروشی است و میوه فروشی های سطح شهر نیز نهایتاً باید حداكثر ۳۵ درصد بالاتر از آن بفروشند و بیشتر از این قیمت ها البته برای میوه های درجه یك، مصداق گران فروشی است.
بدین سبب با كاهش قیمت ها در سطح میدان مركزی میوه و تره بار تهران باید منتظر كاهش قیمت ها در سطح خرده فروشی ها و میوه فروشی های سطح شهر باشیم.
منبع:

1398/03/08
11:03:07
5.0 / 5
5582
تگهای خبر: بازار , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
گل چرم