مدیركل شیلات خوزستان:

پروژه ۳۹۵ هكتاری پرورش میگو در هندیجان كلنگ زنی شد

پروژه ۳۹۵ هكتاری پرورش میگو در هندیجان كلنگ زنی شد

گل چرم: مدیركل شیلات خوزستان از كلنگ زنی پروژه ۳۹۵ هكتاری پرورش میگو اتحادیه آبزیان گستر شهرستان هندیجان آگاهی داد.نبی الله خون میرزایی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: پروژه ۵۰۰ هكتاری پرورش میگو جهاد نصر میثاق آماده كلنگ زنی است.
وی اضافه كرد: پروژه ۵۳۰ هكتاری اتحادیه آبزی گستران باز درحال دریافت مجوز است و امسال ۶ هزار هكتار دیگر از اراضی شهرستان هندیجان را برای راه اندازی پرورش میگو مورد مطالعات تكمیلی قرار می دهیم.
مدیركل شیلات خوزستان اشاره كرد: از استقلال بعنوان یكی از شعارهای كلیدی انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف تعریف میگردد كه یكی از شاخص های آن حوزه غذایی است و قدم نخست در استقلال غذایی، حفظ و صیانت از دارایی ها و توانمندی های موجود در تولید غذای كشور است.
خون میرزایی عنوان كرد: با عنایت به اینكه مسئولیت های شیلات در پدافند غیرعامل برجسته می شود، با هماهنگی اداره كل پدافند غیرعامل خوزستان و هم افزایی با سایر دستگاه های اجرایی آمادگی كامل برای انجام وظایف پدافندی غیرعامل و مدیریت تهدیدهای زیستی مربوط به خودرا داریم.
وی بیان كرد: امروز وظیفه ما تقویت امید و خودباوری، صیانت و افزایش تولید و اشتغال در حوزه های مختلف شیلاتی است.
مدیركل شیلات خوزستان درانتها اظهار داشت: برنامه هایی مبتنی بر حفظ اشتغال صیادی و افزایش اشتغال در آبزی پروری با تمركز بر پرورش میگو و ماهیان دریایی برای شهرستان هندیجان تدارك دیده ایم كه امسال برخی از آنها را كلنگ زنی می نماییم.

1397/09/16
22:38:48
5.0 / 5
5147
تگهای خبر: اتحادیه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
گل چرم