انتقاد صباغیان از افزایش قیمت كود و سم كشاورزی

انتقاد صباغیان از افزایش قیمت كود و سم كشاورزی

یك عضو كمیسیون امور داخلی كشور و شوراها از افزایش قیمت كود و سم كشاورزی انتقتد و تصریح كرد كه باید جلوی افزایش قیمت گرفته شود.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، محمدرضا صباغیان در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان نمود: گرانی کود و سم کشاورزی برای کشاورزان به شدت مشکل آفرین شده است. کود و سم کشاورزی به شکلی هستی کشاورز است و این روند کشاورز را با خاک یکسان می کند. چه مافیایی پشت این قضیه حضور دارد که با اینگونه افزایش قیمت ها قشر ضعیف جامعه را نابود می کند.
وی در بخش دیگری از سخنانش ادامه با بیان این که «وضعیت دانش آموزان تعجب برانگیز است» مدعی شد: در ابتدای مهرماه گفته شد که حضور در مدارس الزامی است و بعد از آنکه پول روپوش و لباس و سرویس مدرسه در مدارس غیرانتفاعی گرفته شد اعلام می کنند حضور در مدارس الزامی نیست. این وضعیت در شأن آموزش و پرورش نیست و گویی هدف تعلیم و تربیت نبوده بلکه گرفتن پول از مردم است.
نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی هم چنین خاطرنشان کرد: شرکت های لیزینگی خودرو ها در حال تشکیل شرکت های زیرمجموعه هستند که پول مردم را بالا می کشند سرپرست صنعت، معدن و تجارت باید به این مورد ورود کند.
منبع:

1399/06/19
13:33:26
5.0 / 5
2506
تگهای خبر: آموزش , كشاورزی , لباس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
گل چرم