تا سه ماه دیگر؛

سهام جهاد نصر در بورس عرضه می شود

سهام جهاد نصر در بورس عرضه می شود

مشاور وزیر جهاد كشاورزی اظهار داشت: سهام جهاد نصر تا سه ماه دیگر در بورس عرضه می شود.


به گزارش گل چرم به نقل از مهر، سید حمزه رضوی مدیر کل دفتر امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی و مشاور وزیر امروز دوشنبه در نشستی خبری با اعلان اینکه تا کنون ۸۱ درصد سهام جهاد نصر به رزمندگان وزارت جهاد کشاورزی واگذار شده است، گفت: تا آخر سال نیز مابقی این سهام واگذار می شود. وی افزود: در حال ثبت نام برای واگذاری سهام جهاد توسعه و جهاد تحقیقات به ایثارگران هستیم و این سهام ها تا ۳ ماه آینده وارد بورس شده و قابل خرید و فروش است.
مشاور وزیر جهاد کشاورزی درباره اینکه این وزارتخانه در دوران دفاع مقدس ۵ هزار و ۴۰۰ نفر اعزام به جنگ داشت، اضافه کرد: جهاد سازندگی همین طور ۳ هزار و ۳۹۶ شهید به کشور تقدیم کرد و ۲۳ هزار و ۹۱۳ نفر از پرسنل وزارت جهاد کشاورزی جانباز و ۱۲۰۰ نفر آزاده شدند.
به گفته وی هم اکنون نیز دفتر امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی کارهای خودرا به سمت رفع مشکلات معیشتی ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی برده و بسته های حمایتی مانند توزیع ارزاق و کمک هزینه تحصیل میان این خانواده ها توزیع می نماید.
مشاور وزیر جهاد کشاورزی در ادامه با اشاره به اینکه جهاد سازندگی از شروع جنگ به موضوع دفاع مقدس ورود کرد، اظهار داشت: کارهای جهاد سازندگی نه فقط به پشتیبانی جنگ و پشتیبانی مهندسی رزمی مربوط می شد بلکه نقش ما فراتر از این امر بود و خیلی از خاکریزها و جاده ها و … توسط جهادگران وزارت جهاد کشاورزی انجام شده است.
رضوی با اعلان اینکه رزمندگان وزارت جهاد کشاورزی که در آن موقع نام جهاد سازندگی داشت کارهای مهمی در بخش هایی مانند مهندسی زیردریایی، انواع ماشین آلات و حتی هوافضا، موشک داشتند، افزود: این افراد پس از اتمام دفاع مقدس نیز به قسمتی از کارهای خود ادامه دادند بطوریکه نخستین گنبد بارگاه امام خمینی توسط آنها طراحی و اجرا شد و الان نیز در زیرمجموعه وزارت فناوری ارتباطات و پژوهشکده تحقیقات فضایی منتقل شده است. این مقام مسئول در آخر اظهار داشت: در هفته دفاع مقدس بعضی از فیلم های منتشر نشده شهید آوینی که در اختیار وزارت جهاد کشاورزی قرار دارد در حوزه هنری، برج میلاد و باغ موزه دفاع مقدس نمایش داده خواهد شد.

1399/07/01
19:43:15
5.0 / 5
2605
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان گل چرم
گل چرم