در صحن مجلس مطرح شد؛

موافقت کمیسیون کشاورزی با وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی

موافقت کمیسیون کشاورزی با وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی

به گزارش گل چرم سخنگوی کمیسیون کشاورزی اظهار داشت: برنامه های ساداتی نژاد برای وزارت جهاد کشاورزی در کمیسیون کشاورزی مورد قبول قرار گرفت و از نظر کمیسیون و معاونت نظارت منطبق با اسناد بالادستی نظام است.به گزارش گل چرم به نقل از مهر، در ادامه جلسه علنی نوبت عصر روز دوشنبه (اول شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی رأی اعتماد به ساداتی نژاد وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی، احد آزادیخواه نماینده مردم ملایر گزارش کمیسیون کشاورزی در این خصوص را قرائت کرد.
وی اظهار داشت: ساداتی نژاد در مقطع کارشناسی و ارشد و رشته مهندسی منابع طبیعی تحصیل و دکترای خویش را از دانشگاه مسکو دریافت کرده است؛ مدرک وی مورد استعلام قرار گرفته و دکترایش تائید شده است.
آزادیخواه افزود: وزیر پیشنهادی کشاورزی کار خویش را از وزارت جهاد شروع کرده و ریاست کمیسیون کشاورزی در مجلس یازدهم و ریاست فراکسیون آب در مجلس دهم را بر عهده داشته است. ساداتی نژاد در سالهای اخیر پست های گوناگونی در وزارت علوم داشته است.
وی در تشریح برنامه های وزیر پیشنهادی کشاورزی اظهار داشت: جایگاه بخش کشاورزی، هوشمندسازی کشاورزی، تولید ۱۰۰هزار تن تخم مرغ، ۲۳۰هزار تن مرغ، ممنوعیت اشتغال مدیران در شرکتهای دولتی و خصوصی به صورت همزمان، اجرای طرح هزار هکتاری در ایلام و خوزستان و طرح آبیاری ۴۶هزار هکتاری دشت سیستان از برنامه های مهم وزیر پیشنهادی است.
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس، ساداتی نژاد را فردی عملگرا، امین، معتقد به بکارگیری مدیران جوان و انقلابی خواند و اظهار داشت: کمیسیون کشاورزی با عنایت به بررسی برنامه های وزیر پیشنهادی، با رأی اعتماد به وی موافق است.


منبع:

1400/06/01
21:21:11
5.0 / 5
272
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
گل چرم