كوهساری در موافقت با وزیر پیشنهادی كشاورزی:

تعامل میان وزارت نیرو وکشاورزی با وجود ساداتی نژاد بیشتر می شود

تعامل میان وزارت نیرو وکشاورزی با وجود ساداتی نژاد بیشتر می شود

به گزارش گل چرم نماینده مردم آزادشهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ساداتی نژاد با وجود تخصصی که در زمینه آب دارد، می تواند تعامل خوبی میان وزارت جهاد کشاورزی و وزارت نیرو ایجاد نماید.به گزارش گل چرم به نقل از مهر، غلامعلی کوهساری در جلسه علنی عصر امروز مجلس شورای اسلامی در موافقت با وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی، اظهار داشت: ساداتی نژاد از فعالان حوزه کشاورزی است، به صورتی که در تمامی حوزه های تخصصی زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی همچون آب، منابع طبیعی، زراعت، دامپزشکی و شیلات تخصص دارد.
وی بیان نمود: باوجود تحریم های ظالمانه رشد اقتصادی بخش کشاورزی ما خیلی خوب است و نشان از قابلیت ها و مزیت های کشورمان در این حوزه دارد و ساداتی نژاد هم می تواند این وضعیت را باز هم بهبود دهد.
نماینده مردم آزادشهر در مجلس خاطرنشان کرد: بیکاری در بین قشر جوان ما یکی از معضلات کشور است اما بیشتر از ۳۰ درصد ظرفیت اشتغالزایی کشور در بعضی از استان ها از همین بخش کشاورزی به دست می آید و ساداتی نژاد برنامه هایی در این حوزه دارد.
کوهساری افزود: وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی در محیط های علمی سوابق بسیار خوبی دارد و اغلب تشکل های کشاورزی حمایت خویش را از انتخاب وی بعنوان وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی اعلام نمودند.
وی متذکر شد: ساداتی نژاد در این زمان که رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی بود، در تصویب قوانین مهم حوزه کشاورزی نقش بسیار زیادی داشت و این مسئله بر هیچ کس پوشیده نیست و در برنامه های وی به خوبی چاره ها و چالش های برون رفت از مشکلات اقتصادی آمده است.
نماینده مردم آزادشهر در مجلس تصریح کرد: ساداتی نژاد با وجود تخصصی که در زمینه آب دارد، می تواند تعامل خوبی میان وزارت جهاد کشاورزی و وزارت نیرو ایجاد نماید.
کوهساری ضمن اشاره به اولویت های اصلی ساداتی نژاد، اظهار داشت: وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی در برنامه خود بر اصلاح و نوسازی باغات، توسعه سیستم های نوین آبیاری و زه کشی اراضی در استانهای شمالی تاکید کرده است.
وی اضافه کرد: ۵۰ درصد برنامه های وزیر جهاد کشاورزی با احکام و اسناد بالادستی منطبق و ۴۰ درصد هم با اسناد و احکام بالادستی همسو است.
نماینده مردم آزادشهر در مجلس بیان نمود: مشکلات بخش کشاورزی همچون تأمین نهاده های دامی بسیار زیاد است و از رئیس جمهور تقاضا دارم بعد از آنکه ساداتی نژاد توانست از مجلس رای اعتماد بگیرد با تفویض اختیارات از وی حمایت کند تا شاهد به حداقل رسیدن مشکلات کشاورزان باشیم.منبع:

1400/06/02
10:42:53
5.0 / 5
567
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
گل چرم