از امروز (دوشنبه) به مدت دو روز اجرا می شود:

حرکت عجیب سایپا در اولین فروش فوق العاده خود در سال جدید

حرکت عجیب سایپا در اولین فروش فوق العاده خود در سال جدید

گروه خودروسازی سایپا، نخستین فروش فوق العاده چهار محصول خود در سال جدید را هم راستای اجرای چهارمین مرحله از طرح حمایتی از قانون پشتیبانی از خانواده و جوانی (برای سه محصول) جمعیت از 9 بامداد امروز (دوشنبه) به مدت دو روز به مرحله اجرا می گزارد. نکته قابل توجه این است که خودرو های کوییک و تیبا با مدل یک هزار و چهارصد عرضه خواهند شد.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، این گروه صنعتی از امروز (دوشنبه ۲۹ فروردین ماه) نخستین طرح فروش فوق العاده محصولات خود در سال ۱۴۰۱ را برای چهار محصول ساینا S، کوییک با گیربکس معمولی، تیبا SX موتور M۱۵ و سایپا SE ۱۵۱ موتور M۱۳ به مرحله اجرا در می آورده.
مشتریان از ۹ بامداد امروز به مدت دو روز (بصورت شبانه روزی) فرصت دارند با مراجعه به آدرس اینترنتی saipa.iranecar.com درخواست خودرا ثبت کنند. بر این اساس موعد تحویل خودرو ها حداکثر سه ماهه و با قیمت قطعی است. اما نکته حائز اهمیت موضوع، اینجاست که خودرو های تحویلی برای دو محصول کوییک و تیبا با مدل 1400 عرضه خواهند شد.
طبق روال یک روز بعد از اتمام مهلت ثبت نام، قرعه کشی انجام و نهایتاً یک روز بعد اسامی منتخبان نهایی مشخص خواهد شد. لیست مشتریان نهایی بوسیله همان سایت فروش اینترنتی سایپا ظرف مدت یک روز بعد از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد و منتخبان ظرف مدت سه روز فرصت دارند، نسبت به واریز وجه خودرو مطابق جدول فروش اقدام نمایند.
لازم به ذکر است که همزمان با این طرح، چهارمین طرح حمایتی در امتداد قانون پشتیبانی از خانواده و جوانی جمعیت، برای سه محصول (کوییک با گیربکس معمولی، ساینا S و تیبا SX) به اجرا در آمده است.


در این طرح حمایتی (مصوبه مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰ ) که خودروسازان آغاز نموده اند، امکان ثبت نام برای مادرانی که تاریخ تولد فرزند دوم آنها از ۱۹ آبان ماه امسال به بعد باشد، فراهم شده است؛ چنانچه تعداد متقاضیان مشمول که شرایط آنها به تائید سازمان های ذیربط رسیده باشد، بیش از ظرفیت فروش باشد، منتخبان به روش قرعه کشی انتخاب خواهند شد. در غیر اینصورت برای تمامی مادران مشمول که شرایط آنها به تائید سازمان های ذی ربط برسند، امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه میسر خواهد بود.
متقاضیان این طرح نیز با مراجعه به آدرس اینترنتی سایپا می توانند پروسه ثبت نام در طرح مذکور را انجام دهند. برمبنای قانون پشتیبانی از خانواده و جوانی جمعیت، یک خودرو ایرانی به انتخاب و به نام مادر و همین طور به قیمت کارخانه در هر نوبت ثبت نام برای یک بار، تحویل داده خواهد شد.1401/01/29
08:15:17
5.0 / 5
297
تگهای خبر: سایت , فروش , محصول , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
گل چرم