با همكاری صندوق نوآوری و سازمان انرژی اتمی صورت می گیرد

تبادل فناوری در زمینه تکنولوژی های جدید انرژی، لیزر، فوتونیک و کاربرد پرتوها

تبادل فناوری در زمینه تکنولوژی های جدید انرژی، لیزر، فوتونیک و کاربرد پرتوها

گل چرم: رویداد تبادل فناوری حوزه تکنولوژی های جدید انرژی، لیزر، فوتونیک و کاربرد پرتوها با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و با همکاری سازمان انرژی اتمی ایران، بامداد روز دوشنبه، 14 شهریورماه جاری در محل صندوق نوآوری و شکوفایی انجام می شود.


به گزارش گل چرم به نقل از ایسنا، پروسه این رویداد از زمستان ۱۴۰۰ شروع شد و طی آن ۲۷ نیاز فناورانه از ۹ شرکت و مرکز تابعه سازمان انرژی اتمی احصاء و طی نشست های آنلاین به مخاطبان که بیش از ۱۵۰ نفر از نمایندگان شرکت های دانش بنیان در آن حضور داشتند، ارائه شد.

در این رویداد همین طور نمایشگاهی از توانمندی های شرکت های دانش بنیان و فناور فعال در این عرصه های تکنولوژی های جدید نظیر انرژی، لیزر، فوتونیک و کاربرد پرتوها در محل صندوق نوآوری برپا خواهد شد.

همین طور برگزاری جلسات مذاکره تجاری از دیگر برنامه های پیش بینی شده این رویداد است. نحوه تعامل شرکت های متقاضی با شرکت های دانش بنیان و فناور نیز در این رویداد اعلام می شود.

در این برنامه همین طور جزییات برنامه های حمایتی صندوق نوآوری و شکوفایی از به هم رسانی عرضه و تقاضای فناوری تشریح خواهد شد.

به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، در اختتامیه این رویداد تبادل فناوری نیز ۳۹ شرکت همچون ۲۹ شرکت دانش بنیان، در بخش نمایشگاهی، توانمندی های همسوی خود با نیازهای فناورانه را ارائه می کنند و در جلسات B2B حاشیه رویداد به مذاکره با شرکت های تابعه سازمان انرژی اتمی می پردازند.

صندوق نوآوری و شکوفایی از سال ۹۸ سلسله رویدادهای تبادل فناوری را با هدف تامین نیازهای فناورانه صنایع کشور با تاکید بر ظرفیت شرکت های دانش بنیان برگزار کرده است. تا حالا ۳۰ رویداد در زمینه های مختلف از سلامت تا مدیریت شهری، صنایع غذایی، معدن و فولاد، برق و انرژی، حمل و نقل و... برگزار شده است که دستاوردهای شایان توجهی داشته و به انعقاد بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان قرارداد بین صنایع و شرکت های دانش بنیان و فناور کشور منجر گردیده است.
منبع:

1401/06/13
10:35:58
5.0 / 5
404
تگهای خبر: آنلاین , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
گل چرم