پرداخت 1000میلیارد تومان تسهیلات ویژه مکانیزاسیون کشاورزی

پرداخت 1000میلیارد تومان تسهیلات ویژه مکانیزاسیون کشاورزی

به گزارش گل چرم، مدیرعامل بانک کشاورزی اظهار داشت: 1000 میلیارد تومان از 5 هزار میلیارد تومان اعتبار تخصیصی برای توسعه مکانیزاسیون کشاورزی پرداخت گردید.به گزارش گل چرم به نقل از صدا و سیما، فرشید فرخ نژاد، مدیرعامل بانک کشاورزی، از اختصاص ۵ هزار میلیارد تومان برای توسعه مکانیزاسیون کشاورزی آگاهی داد و اضافه کرد: یکهزار میلیارد تومان از این مبلغ پرداخت و مابقی به همه استانهای کشور ابلاغ گردیده است.
وی خاطرنشان کرد: در مرحله اول پرداخت تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی حدود ۲ هزار میلیارد تومان اختصاص یافته است و در صورتیکه تقاضا باشد و مشتریان بتوانند مستندات را کامل کنند، مابقی اعتبارات به این بخش ارائه می شود.
مدیرعامل بانک کشاورزی تصریح کرد: پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش به بالای ده هزار میلیارد تومان رسیده و این قسمتی از تسهیلات پرداختی بانک کشاورزی است.
فرخ نژاد همین طور از افزایش دو برابری تسهیلات بانک کشاورزی آگاهی داد و اظهار داشت: تا امروز بیش از ۱۵۰ هزار میلیارد تومان در بانک کشاورزی تسهیلات پرداخت شده است که این رقم در مقایسه با زمان مشابه سال قبل حدود دو برابر افزایش داشته است.
به گفته وی، امسال متناسب با سیاست های کشور، تکالیف قانونی ابلاغی به بانک، ظرفیت ها و منابع بانکی، اختصاص اعتبار انجام می گیرد.


منبع:

1401/10/25
14:16:00
5.0 / 5
310
تگهای خبر: كشاورزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
گل چرم